Akyaka Atv Safari

0 (İnceleme Yok)
From: ₺550
0
(0 inceleme)
Kontrol etmek
Süre

3 Saat

İptal

1 güne kadar

Kontejyan

Sınırsız

Diller

İngilizce, Türkçe

About this activity

Akyaka Atv Safari

 

Akyaka Atv safari turu, Akyaka ilçesinde safari turları düzenlenmemektedir. Tatil için ya da günübirlik gezi için Akyaka’yı tercih eden bir çok gezgin ve ve tatilci bu tarz aktiviteler için Akyaka’ya en yakın olan Marmaris’i tercih etmektedir. Sizi de Akyaka atv safari ya da Akyaka safari turları için Marmaris’e bekliyoruz. Atv safari turu Marmaris’in en popüler turlarından birisidir. Safari turu toplamda 3 saatlik aktivite olup, araca sadece tek kişi binebilirsiniz. Atv safari turunda araçları katılımcı kendisi kullandığından dolayı kişisel aktivite sınıfında yer almaktadır. Akyaka atv safari turu için minimum bir gün önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir. Arzu ederseniz telefon numaralarımızdan yada rezervasyon maili ile bize ulaşabilir ve detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ek Bilgiler

 • Toplamda 3 saat süren bu aktivitemiz sırasında 1 saat 15 dakika ile 1 saat 30 dakika arasında araç kullanımı yapılmaktadır. Geri kalan vakitte ise transfer, bilgi alma, hazırlanma vb. aşamaları kapsamaktadır.
 • Genellikle motosiklet tecrübesi olmayan fakat safari sırasında özgüveni zirve yapan katılımcılar, görevli arkadaşlarımızı dinlememektedir. Bu durumda diğer katılımcıları ve kendilerini riske atmamaları için görevli personel bu katılımcıları gruptan ayırmaktadır.
 • Atv araçları tek kişiliktir. Oturma düzeni arabalarda olduğu gibi yan yana oturmaktadır.
 • Günlük turlar Akyaka'ya en yakın lokasyon olan Marmaris'te düzenlenmektedir. Günlük turlara katılmak isteyen misafirlerimiz Marmaris'te bulunan ofisimize kendi araçları ile tur saatinde gelmek durumundadır. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

 • Seyahat sigortası
 • Rehberlik hizmeti
 • Sigorta
 • Hotelden alınış
 • Hotele geri bırakma
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • İçecekler
 • Yeme & İçme

Güzergah

Sizi, seçtiğiniz seansa saatine göre ofisimizden alıyor ve Marmaris'e 15 dakika uzaklıktaki çiftliğimize götürüyoruz. Burada sizin için tahsis edilmiş olan aracınızı alıyorsunuz. Rehberler eşliğinde hazırlıklarınızı yapıp (3 saatin içine dahildir) rehberin kılavuzluğu ile dağ yollarına çıkıyoruz.

Dolu dolu 1.30 saatlik safarimizin ilk 45 dakikası orman içerisinde nehirlerden geçiş, tepelere tırmanış ve inişlerle geçiyor. 10 dk. molanın ardından sizi özel parkurlara götürüyoruz. Burada sürüş yapmaya devam ediyoruz.

Parkurumuzda içerisinde, atlama rampası, zirve rampası, derin çukur rampası, çamur havuzu, şelale geçidi gibi bir çok etap bulunuyor. bu etapların hepsinden geçebilirsiniz. Tamamen güvenlik önlemleri alınmış olan özel parkurumuzda ve çiftliğimizde ihtiyacınız olabilecek her şeyi bulabilirsiniz. kafeteryalar, market, duş imkanı, özel kilitli dolaplar, soyunma odası, çocuk parkı vb.

Yaklaşık 1.30 - 2 saat sürüş sonrası toparlanıp rehber eşliğinde geldiğimiz yere geri dönüyoruz.

Dil

İngilizce
Türkçe

Günlük Tur'un Konumu

From: ₺550

Information Contact

E-posta

info@tatilmarmarisde.com

Telefon

0552 241 94 93