Akyaka Buggy Safari

0 (İnceleme Yok)
From: ₺900
0
(0 inceleme)
Kontrol etmek
Süre

3 Saat

İptal

1 güne kadar

Kontejyan

Sınırsız

Diller

İngilizce, Türkçe

About this activity

Akyaka Buggy Safari

 

Akyaka buggy safari turu, Akyaka kasaba merkezinden başlayan Akyaka buggy safari turu henüz düzenlenmemektedir. Tatili için Akyaka’yı tercih eden misafirlerin çoğunluğu günlük turlar için Marmaris’i tercih etmektedir. Marmaris ile Akyaka arası ortalama 25 km mesafede olduğundan dolayı birçok tatilci ve katılımcı toplu taşıma ya da kendi araçları ile Marmaris merkezinde bulunan merkez ofisimize gelerek buggy safari turuna rahatlıkla katılabilmektedir. Siz ofisimizin etrafında bulunan araç park yerlerine aracınızı bırakarak Akyaka’dan buggy safari turu aktivitesine katılabilirsiniz.

Buggy safari turu her gün 4 seans olarak düzenlenmektedir. Seanslar; 10:00, 12:00, 14:00 ve 16:00 Toplamda 3 saat süren Akyaka buggy safari turu ile çok keyifli vakit geçirebilir, kendi buggy aracınızı kendiniz sürebilir ve farklı bir arazi sürüşü tecrübesi edinebilirsiniz. Marmaris’te düzenlenen Akyaka Buggy safari turu ise; Toplamda 3 saat süren bu kişisel aktivitemiz için isterseniz bir kişi bir araç alabilir yada iki kişi bir araç paylaşımı şeklinde planlama yapılabilir.

 

Akyaka Buggy Safari Tehlikeli mi?

Buggy safari tehlike değildir fakat bu aktiviteyi, katılımcılar tehlike bir hale getirebilmektedir. Fazla sürat, anı direksiyon hareketleri ve tehlikeli manevralar yapan sürücüler kendilerini tehlikeli pozisyonlara sokmakta ve hatta çoğu zaman kaza yapmaktadır. Genellikle motosiklet tecrübesi olmayan fakat safari sırasında özgüveni zirve yapan katılımcılar, görevli arkadaşlarımızı dinlememektedir. Bu durumda diğer katılımcıları ve kendilerini riske atmamaları için görevli personel bu katılımcıları gruptan ayırmaktadır.

Ek Bilgiler

 • Seans başlama saatleri 4 farklı saatten oluşmaktadır. Bu saatler aynı zamanda otelden servis ile alınış saatidir. Seanslar: 10:00 / 12:00 / 14:00 / 16:00
 • Toplamda 3 saat süren bu aktivitemiz sırasında 1 saat 15 dakika ile 1 saat 30 dakika arasında araç kullanımı yapılmaktadır. Geri kalan vakitte ise transfer, bilgi alma, hazırlanma vb. aşamaları kapsamaktadır.
 • Genellikle motosiklet tecrübesi olmayan fakat safari sırasında özgüveni zirve yapan katılımcılar, görevli arkadaşlarımızı dinlememektedir. Bu durumda diğer katılımcıları ve kendilerini riske atmamaları için görevli personel bu katılımcıları gruptan ayırmaktadır.
 • Buggy araçları toplamda 2 kişiliktir. Oturma düzeni arabalarda olduğu gibi yan yana oturmaktadır. Akyaka Buggy safari fiyatları araç başı olarak hesaplanmaktadır. İster 1 kişi 1 araç ister 2 kişi 1 araç kullanımı fiyatı etkilememektedir.
 • Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor.

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

 • Seyahat sigortası
 • Rehberlik hizmeti
 • Sigorta
 • Hotelden alınış
 • Hotele geri bırakma
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • İçecekler
 • Yeme ve İçme

Güzergah

Buggy safari turu bir buçuk saatlik arazi sürüşü içermektedir. İlk 45 dk. dağ yollarında konvoy halinde serbest sürüş, tepelere tırmanış, derelerden geçerek devam etmektedir.

İkinci etapta ise 45 dk. boyunca atlama rampaları, çamur havuzları, tünel rampalarında kısacası özel parkurumuzda geçmektedir. 10 dk. molanın ardından sizi özel parkurlara götürüyoruz. Burada özel parkurlarımızda sürüş yapmaya devam ediyorsunuz.

Yaklaşık 1.30 saat sürüş sonrası toparlanıp rehber eşliğinde geldiğimiz yere geri dönüyoruz. Buradan servislerimiz sizi ofisimize geri götürmektedir.

Dil

İngilizce
Türkçe

Günlük Tur'un Konumu

From: ₺900

Information Contact

E-posta

info@tatilmarmarisde.com

Telefon

0552 241 94 93