Akyaka Jeep Safari

0 (İnceleme Yok)
From: ₺750
0
(0 inceleme)
Kontrol etmek
Süre

09:30 - 16:30

İptal

1 güne kadar

Kontejyan

Sınırsız

Diller

İngilizce, Türkçe

About this activity

Akyaka Jeep Safari

 

Akyaka jeep safari turu, Akyaka son dönemde çok popüler ve gözde bir tatil beldesi olmasına rağmen maalesef kasaba merkezinden başlayan Akyaka jeep safari turu bulunmamaktadır. Akyaka günlük turları için Marmaris merkezine bağlıdır zira Marmaris ile Akyaka arası ortalama 25 km. mesafededir. Akyaka jeep safari turuna katılmak isteyen birçok misafirimiz toplu taşıma araçları ya da kendi araçları ile Marmaris merkezinde bulunan merkez ofisimize gelmektedir. Marmaris merkezinde bulunan ofisimizin çevresindeki park yerlerine aracınızı bırakarak tura rahatlıkla katılabilirsiniz. Sizde Akyaka jeep safari turuna katılmak isterseniz bizimle iletişime geçerek rezervasyon yaptırabilir ve tura katılacağınız gün ödeme yapabilirsiniz.

 

Akyaka jeep safari turu güzergâhı;

Safari turumuz Marmaris merkezindeki ofisimizden sabah 09:30 da başlamaktadır. Akyaka’dan katılmak isteyen misafirlerimiz sabah 9:00 da Akyaka’dan ayrıldıkları taktirde rahatlıkla Jeep safari turuna yetişebilirler. Jeep safari güzergahı sırasıyla bir buçuk saat arazi sürüşü ve su savaşı, Hisarönü köyü, Kızkumu plajı, Turgut köyü ve öğlen yemeği servisi ardından Turgut şelalesi ve Marmarise geri dönüş. Akyaka jeep safari turu güzergahı saat 16:30 da bitmektedir.

Ek Bilgiler

 • Maalesef kasaba merkezinden başlayan Akyaka jeep safari turu bulunmamaktadır. Akyaka günlük turları için Marmaris merkezine bağlıdır. Akyaka jeep safari turuna katılmak isteyen misafirlerimiz toplu taşıma araçları ya da kendi araçları ile Marmaris merkezinde bulunan merkez ofisimize gelmesi gerekir. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.
 • Akyaka'dan katılmak isteyen misafirlerimiz sabah 9:00 da Akyaka'dan ayrıldıkları taktirde rahatlıkla Jeep safari turuna yetişebilirler.

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

 • Seyahat sigortası
 • Öğlen yemeği
 • Rehberlik hizmeti
 • Sigorta
 • Hotelden alınış
 • Hotele geri bırakma
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • İçecekler
 • Öğlen yemeği hariçi yiyecek siparişi
 • Su savaşı ekipmanı

Güzergah

Safari turumuz Marmaris merkezindeki ofisimizden sabah 09:30 da başlamaktadır. Akyaka'dan katılmak isteyen misafirlerimiz sabah 9:00 da Akyaka'dan ayrıldıkları taktirde rahatlıkla Jeep safari turuna yetişebilirler.

Jeep safari rotası ilk bir buçuk saat arazi sürüşü ve su savaşları ile başlamakta. Daha sonra sırasıyla Hisarönü körfezi, Kızkumu plajı, Turgut köyü ve Şelale ziyaret edilmektedir.

Turgut köyünde öğlen yemeği servisi ardından Turgut şelalesi ve Marmaris'e geri dönüş yapılmaktadır. Akyaka jeep safari turu güzergahı saat 16:30 da bitmekte ve sizleri aldığımız noktaya tekrar geri götürmekteyiz.

Dil

İngilizce
Türkçe

Günlük Tur'un Konumu

From: ₺750

Information Contact

E-posta

info@tatilmarmarisde.com

Telefon

0552 241 94 93