Marmaris Big Boss Yagna Tekne Turu

0 (İnceleme Yok)
From: ₺700
0
(0 inceleme)
Kontrol etmek
Süre

09:30 - 16:00

İptal

1 güne kadar

Kontejyan

Sınırsız

Diller

İngilizce, Türkçe

About this activity

Big Boss Yagna Tekne Turu

Marmaris tatili sırasında yapılacak birçok aktivite bulunmaktadır. En popüler turlar arasında elbette Marmaris tekne turları ilk sırada yer buluyor. Karayolu ile ulaşamayacağınız, eşsiz güzelliğe sahip koyları ve adaları görmenin en iyi yolu tekne turlarından geçiyor. Marmaris merkezinden büyük, küçük, yeni ve eski olmak üzere birçok tur teknesi bulunmaktadır. Fakat eğlenceli, keyifli, kaliteli hizmet almak istiyorsanız. Marmaris’in en iyi tekne turu teknelerinden birisi olan Big Boss Yagna Tekne Turu ile Marmaris koyları gezisine çıkmalısınız.

 

Her bir misafirimizin dopdolu, eğlenceli, unutulmaz bir gün yaşayabilmesi için hizmette sınır tanımayan Big Boss Yağna Tekne Turu ile dans şovları, köpük partisi ve birçok etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Teknemizin her katında bulunan barlar gün boyu hizmet vermekte olup, alt katı restaurant ve üst katında güneşlenme alanı ve şezlonglar ile dizayn edilmiştir.

Ek Bilgiler

 • Big Boss Yagna Tekne Turu 2 farklı konsept ile hizmet vermektedir. Meşrubat dahil ve her şey dahil olarak düzenlenen turumuzda öğlen yemeği dahildir. Ayrıca teknemizde soyunma kabinleri, duş kabinleri, tuvaletler bulunmaktadır.
 • Big Boss Yağna Tekne Turu için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tekne turu biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.
 • Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve tekneye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

 • Hotelden alınış
 • Hotele geri bırakma
 • Gün boyu sınırsız meşrubat içecekler
 • Öğlen yemeği
 • Yüzme ve Şnorkel ekipmanı
 • Sigorta
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • Alkollü içecekler
 • Öğlen yemeği harici yiyecek siparişi

Güzergah

Big Boss Yagna Tekne Turu için misafirlerimizi sabah konakladıkları yerden ücretsiz servis araçlarımız ile alıyoruz ve Marmaris merkezde bulunan teknemize getiriyoruz. Teknemizin hazır olması ile birlikte tura başlıyoruz.

Sırasıyla; Cennet adası, Fosforlu mağara, Kumlubük, Amos, Turunç ve Yeşildeniz koylarını geziyoruz ve buralarda yüzme molası veriyoruz.

Big Boss Yagna Tekne Turu 2 farklı konsept ile hizmet vermektedir. Meşrubat dahil ve her şey dahil olarak düzenlenen turumuzda öğlen yemeği dahildir. Teknemizde bulunan barlarından gün boyu dilediğinizce hizmet alabilirsiniz.

Muhteşem bir günün sonrasında Marmaris iskelesine geldiğimizde, sizi tekrar servis araçlarımız ile konakladığınız yere bırakıyoruz.

Dil

İngilizce
Türkçe

Sıkça Sorulan Sorular

Big boss yagna tekne turu, farklı konseptler ile düzenlenmektedir. Arzu ederseniz yemekli, merubat dahil ve her şey dahil olarak katılabilirsiniz. Meşrubat dahil konsepti ile gün boyu sınırsız alkolsüz ve sıcak içecekler tüketebilirsiniz. Alkol dahil konseptinde ise gün boyu sınırsız alkollü, alkolsiz ve sıcak içecek tüketebilirsiniz.

Tekne turu sırasında farklı animasyonlar, müzik ve dans eğlenceleri bulunmaktadır. Tekne turu sırasında köpük partisi de düzenlenmektedir.

Teknemiz bağlı olduğu limanda saat 10:00 ile 10:15 arasında ayrılıyor. Geri dönüş ise 16:00 işe 16:30 arasında gerçekleşmektedir. Misafirlerimizi konakladığı otelden 09:15 de almaktayız ve tur dönüşü otele geri bırakmaktayız.

Günlük Tur'un Konumu

From: ₺700

Information Contact

E-posta

info@tatilmarmarisde.com

Telefon

0552 241 94 93