itibaren ₺0
Kontrol Et

Fethiye Atv Safari

Derecelendirilmemiş
Süre

3 Saat

İptal

1 güne kadar

Kontejyan

Sınırsız

Diller

İngilizce, Türkçe

Fethiye Atv Safari

 

Tatilinizi farklı bir boyuta taşımaya ne derisiniz? Fethiye tatiliniz sırasında adrenalin ve eğlence dolu saatler geçirmek için Fethiye atv safari turuna katılabilirsiniz. Ehliyet ve profesyonel eğitiminiz olmasına gerek olmadan kullanabileceğiniz, otomatik olarak dizayn edilmiş Atv motorları ile doğa içerisinde özel parkur ve rampalarda unutulmayacak eğlence dolu saatler geçirebilirsiniz. Toplamda 3 saat sürecek olan bu aktivite için konakladığınız yerden alıyoruz ve doğa içerisindeki bulunan çiftliğimize getiriyoruz. Burada araç çevre ve güvenlik kuralları hakkında bilgi edindikten sonra uzman arkadaşlarla birlikte yola çıkıyoruz.

Fethiye atv safari turu, bir diğer kişisel aktivite “Personal Activity” klasmanında yer alan ve aksiyon aktivitesidir. Fethiye Buggy Safari turu ile aynı şekilde düzenlenmektedir. Bu iki aktivite arasındaki tek farklılık ise araçlardır. Fethiye atv safari turu araçları daha çok 4 tekerlekli motosiklet şeklindedir. Atv safari turunda kendi aracınızı kendiniz sürüyor ve kendi aksiyon ve eğlence limitlerinizi kendiniz belirleye biliyorsunuz.

Bol bol ıslanmak, çamurlanmak, atlama rampalarından en yükseğe atlamak tamamen bütün kontrol sizin elinizde. Kesinlikle geri dönmek istemeyeceksiniz! Bu turumuz Buggy Safari turu ile aynı etapta düzenlenmektedir. Bu aktivite için ehliyetiniz olmasına gerek yoktur! Her yaş çocuk katılabilir fakat 16-18 yaş arasındaki çocuklar sadece aile bireylerinin izni ile sürebilirler. Fethiye Atv safari saatleri günde 4 seans olarak yapılmaktadır. Bu saatler aynı zamanda otelden servis ile alınış saatidir. Seanslar: 8:00 / 12:00 / 15:00 / 17:00. Toplamda 3 saat süren bu aktivitemiz sırasında 2 saat araç kullanımı yapılmaktadır. Geri kalan vakitte ise transfer, bilgi alma, hazırlanma vb. aşamaları kapsamaktadır.

Daha Fazlasını Görüntüle

Ek Bilgiler

 • Otel Servis Bölgeleri: Ölüdeniz – Hisarönü – Ovacık – Fethiye - Çalış / Atv Turu Saatleri: 08:00 – 12:00 – 15:00 – 17:00
 • Toplamda 3 saat süren bu aktivitemiz sırasında 2 saat araç kullanımı yapılmaktadır. Geri kalan vakitte ise transfer, bilgi alma, hazırlanma vb. aşamaları kapsamaktadır.
 • Genellikle motosiklet tecrübesi olmayan fakat safari sırasında özgüveni zirve yapan katılımcılar, görevli arkadaşlarımızı dinlememektedir. Bu durumda diğer katılımcıları ve kendilerini riske atmamaları için görevli personel bu katılımcıları gruptan ayırmaktadır.
 • Atv araçları toplamda 2 kişiliktir. Oturma düzeni arabalarda olduğu gibi yan yana oturmaktadır.
 • Safari turu biletinizi, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir. Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor.

Otelden Alış ve Hazırlık

Sizi seçtiğiniz seansa saatine göre otel veya konumunuzdan alıyor ve Fethiye'de ki çiftliğimize götürüyoruz. Burada sizin için tahsis edilmiş olan aracınızı alıyorsunuz. Rehberler eşliğinde hazırlıklarınızı yapıp (3 saatin içine dahildir) rehberin kılavuzluğu ile dağ yollarına çıkıyoruz.

Arazi Sürüşü

Dolu dolu 2 saatlik safarimizin ilk 45 dakikası orman içerisinde nehirlerden geçiş, tepelere tırmanış ve inişlerle geçiyor. 10 dk. molanın ardından sizi özel parkurlara götürüyoruz. Burada sürüş yapmaya devam ediyoruz.

Parkur Sürüşü

Parkurumuzda içerisinde, atlama rampası, zirve rampası, derin çukur rampası, çamur havuzu, şelale geçidi gibi bir çok etap bulunuyor. bu etapların hepsinden geçebilirsiniz. Tamamen güvenlik önlemleri alınmış olan özel parkurumuzda ve çiftliğimizde ihtiyacınız olabilecek her şeyi bulabilirsiniz. kafeteryalar, market, duş imkanı, özel kilitli dolaplar, soyunma odası, çocuk parkı vb.

Geri Dönüş

Yaklaşık 1.30 - 2 saat sürüş sonrası toparlanıp rehber eşliğinde geldiğimiz yere geri dönüyoruz. Buradan servislerimiz sizi alarak otellerinize geri götürmektedir.

 • Otelden alınış
 • Otele geri bırakma
 • Motor Sürüş Ekipmanları
 • Seyahat sigortası
 • Rehberlik hizmeti
 • Sigorta
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • Yeme ve İçme
 • Kişisel harcamalar

Gezi Turu
Günlük Tur

Fethiye Günlük Turlar

İngilizce
Türkçe

Günlük Tur'un Konumu

₺0

Information Contact

E-posta

info@tatilmarmarisde.com

Telefon

0552 241 94 93

Bunlarda da ilgini çekebilir