itibaren ₺1000
Kontrol Et

Fethiye Dalış Turu

Derecelendirilmemiş
Süre

10:00 - 18:00

İptal

1 güne kadar

Kontejyan

Sınırsız

Diller

İngilizce, Türkçe

Fethiye Dalış Turu

 

En popüler tatil beldelerinden birisi olan, Türkiye’nin tam anlamıyla cennet bir köşesi Fethiye’de hem denizi ve kumsalları hem de doğası ile insanı kendisine bağımlı kılan bu bölgede Fethiye dalış turu ile su altındaki dünyanın büyüleyici atmosferini keşfetmek istemez misiniz? Fethiye dalış turu ile farklı bir deneyim yaşamak isteyenlerin mutlaka denemek isteyeceği bir aktivite olan tüplü dalış programı ile bolca yüzme ve güneşlenme fırsatı bulacaksınız.

Bu turda daha önce dalış tecrübesi yaşamadıysanız suyun altında gözlerinize inanamayacaksınız. Gerekli ekipmanlar ve profesyonel ekibimiz sizlere dalış eğitimini su altı dili, ekipmanların kullanışı ve su altında neler yapacağınız hakkında bilgi verecektir. İlk dalış yerimiz Dalyan Koyu 7 metre derinlikte ortalama 30 dakika boyunca su altında gerçekleştiriyoruz daha sonra biraz dinlenip öğle yemeğimizi yedikten sonra Fethiye’nin en popüler koyu olan Akvaryum Koyunda ortalama 30 dakika daha dalış yapıyoruz. Dalış güzergâhları gün içerisinde koylarda bulunan tekne yoğunluğu ve hava koşullarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Dalış sonrasında geri dönüş yolculuğumuz başlıyor. Dalış turlarımız her gün 10:00 – 18:00 saatleri arasında düzenlenmektedir. Otelden Alınış Saatleri :Likya World:09:45 – Ölüdeniz:10:00 – Hisarönü:10:30 – Fethiye:10:00 – Çalış:09:45

Daha Fazlasını Görüntüle

Ek Bilgiler

  • Otelden Alınış Saatleri :Likya World:09:45 - Ölüdeniz:10:00 - Hisarönü:10:30 - Fethiye:10:00 - Çalış:09:45
  • Dalış Turu için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz.
  • Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve tekneye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

Otelden Alış ve Hazılrık

Fethiye Dalış Turu servisimiz sabah saat 09:45 - 10:30 arasında ( Likya World:09:45 - Ölüdeniz:10:00 - Hisarönü:10:30 - Fethiye:10:00 - Çalış:09:45 ) ofislerimizden ve katılımcılarımızın konakladığı otellerden alınarak başlamaktadır. Gerekli ekipmanlar ve profesyonel ekibimiz sizlere dalış eğitimini su altı dili, ekipmanların kullanışı ve su altında neler yapacağınız hakkında bilgi verecektir.

Dalış Turu ve Yemek

İlk dalış yerimiz Dalyan Koyu 7 metre derinlikte ortalama 30 dakika boyunca su altında gerçekleştiriyoruz daha sonra biraz dinlenip öğle yemeğimizi yedikten sonra Fethiye’nin en popüler koyu olan Akvaryum Koyunda ortalama 30 dakika daha dalış yapıyoruz. Dalış güzergâhları gün içerisinde koylarda bulunan tekne yoğunluğu ve hava koşullarına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Geri Dönüş

Dalış sonrasında geri dönüş yolculuğumuz başlıyor. Sizleri servislerimiz otellerinize geri bırakmaktadır.

  • Tur Aquapark giriş ücreti
  • Tur Aktivite sigortası
  • Otelden ulaşım
  • Fotoğraf ve Video çekimi,
  • Yemek ve içecekler

Günlük Tur
Spor Aktiviteleri

Fethiye Günlük Turlar

İngilizce
Türkçe

Günlük Tur'un Konumu

₺1000

Information Contact

E-posta

info@tatilmarmarisde.com

Telefon

0552 241 94 93

Bunlarda da ilgini çekebilir