Fethiye Jeep Safari Turu

0 (İnceleme Yok)
From: ₺750
0
(0 inceleme)
Kontrol etmek
Süre

08:00 - 18:30

İptal

1 güne kadar

Kontejyan

Sınırsız

Diller

İngilizce, Türkçe

About this activity

Fethiye Jeep Safari Turu

 

Fethiye’nin en popüler günlük turlarından birisi olan Fethiye jeep safari turu ile eğlenceli ve dopdolu bir gün geçireceksiniz. Fethiye jeep safari aktivitesi ile unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Tur boyunca kıvrımlı ve engebeli toprak yollarda geçiyor, dağlara tırmanıp, dere yataklarından geçiyoruz. Bol çamurlu, sulu ve eğlenceye bulanıyoruz! Yaka köyünde huzur ve bol oksijen veren çam ormanlarında mola veriyoruz ve buradaki köylü insanların yaptığı el işi dokuma halı ve birçok yöresel el yapımı işleri görme fırsatı buluyorsunuz. Fethiye jeep safari turu sırasında Saklı kentin buz gibi sularında yürüyor, çamurlu dere yataklarında dolaşarak modern hayatın stresini üzerinizden atma fırsatı buluyorsunuz. Günün eğlenceli yorgunluğunu çamuru ve tozunu verdiğimiz plaj molasında atıyoruz. Fethiye’in doğal güzelliklerini keşfetmek, Dünya’ca meşhur plajlarda yüzmek ve eşsiz manzarayı seyretmenin en eğlenceli yolu Fethiye jeep safari ile yaşanmaktadır. Macera, aksiyon, eğlence dolu bir gün geçirmek isteyen tüm misafirlerimizi Jeep safari turuna bekliyoruz. Fethiye jeep safari turu Fethiye’in en çok tercih edilen günübirlik turlarından birisidir. Araçlarımız 8 ve 10 kişilik olup, tüm koltuklarımızda emniyet kemeri bulunmaktadır.

Ek Bilgiler

 • Otelden Alınış Saatleri: Likya World:08:00 - Ölüdeniz:08:15 - Hisarönü:08:30 - Fethiye:08:30 - Çalış:08:30
 • İçecekler ekstra ücretlendirilir, arzu eden misafirlerimiz kendi içeceklerini yanlarında getirebilir.
 • Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve safari transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.
 • Jeep safari turumuz belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

 • Tur Rehberliği
 • Tur Aktivite sigortası
 • Otelden ulaşım
 • Açık büfe öğle yemeği
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • İçecekler
 • Saklıkent giriş ücreti
 • Kişisel harcamalar
 • Su savaşı ekipmanı

Güzergah

Sabah 08:00 - 08:30 arası otelinizden ( Likya World:08:00 - Ölüdeniz:08:15 - Hisarönü:08:30 - Fethiye:08:30 - Çalış:08:30 ) sizi jeepler ile alıyoruz. Öncelikle buluşma noktasında diğer araçların gruba katılmasını bekliyoruz.

Marmaris jeep safari rotası içerisinde sırasıyla; Arazi sürüşü, Su savaşları, Yaka köyü ve Saklı kent ziyaret edilmektedir. Marmaris Jeep safari rotası öncelikle arazı sürüşü ‘Off-Road’ ile başlamaktadır. Ortalama 2 saat süren arazı sürüşü sırasında jeepler arasında su savaşları yapılmaktadır.

Tur boyunca kıvrımlı ve engebeli toprak yollarda geçiyor, dağlara tırmanıp, dere yataklarından geçiyoruz. Bol çamurlu, sulu ve eğlenceye bulanıyoruz. Daha sonra Yaka köyünde huzur ve bol oksijen veren çam ormanlarında mola veriyoruz ve buradaki köylü insanların yaptığı el işi dokuma halı ve birçok yöresel el yapımı işleri görme fırsatı buluyorsunuz.

Fethiye jeep safari turu sırasında Saklı kentin buz gibi sularında yürüyor, çamurlu dere yataklarında dolaşarak modern hayatın stresini üzerinizden atma fırsatı buluyorsunuz. Günün eğlenceli yorgunluğunu çamuru ve tozunu verdiğimiz plaj molasında atıyoruz.

Fethiye'e geri dönüş yolunda, Fethiye'nin çevre köylerinden geçiyoruz. Marmaris jeep safari güzergahı sonunda ise sizi otelinize tekrar jeepler ile bırakıyoruz.

Dil

İngilizce
Türkçe

Günlük Tur'un Konumu

From: ₺750

Information Contact

E-posta

info@tatilmarmarisde.com

Telefon

0552 241 94 93