İçmeler Jeep Safari Turu

0 (İnceleme Yok)
From: ₺750
0
(0 inceleme)
Kontrol etmek
Süre

09:30 - 16:00

İptal

1 güne kadar

Kontejyan

Sınırsız

Diller

İngilizce, Türkçe

About this activity

İçmeler Jeep Safari

 

Eğlence, aksiyon, off-road, unutamayacağınız bir gün geçirmenin en güzel yolu İçmeler jeep safari turudur. Marmaris’in doğal güzelliklerini ve çevre köylerini bize katılarak keşfedin. Jeeplerimiz 8 yada 12 kişilik olup, siz misafirlerimizin rahatı ve güvenliği için dizayn edilmiştir. Marmaris yarımadasını, çevresinde bulunan köy, kasaba ve popüler plajlarını keşfetmenin en keyifli ve heyecanlı yollarından birisi olarak İçmeler jeep safari turunu tavsiye ediyoruz. İçmeler jeep safari turu en popüler ve çok satan Marmaris günlük turları içerisinde yer almaktadır. İçmeler jeep safari turu sırasında jeepler ile arazi sürüşü ve su savaşlarının yanı sıra Kızkumu plajını, Orhaniye köyünü ve Turgut şelalesini görme fırsatını kaçırmayınız.

Ek Bilgiler

 • İçecekler ekstra ücretlendirilir, arzu eden misafirlerimiz kendi içeceklerini yanlarında getirebilir.
 • Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve safari transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.
 • Jeep safari turumuz belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

 • Hotelden alınış
 • Hotele geri bırakma
 • Seyahat sigortası
 • Öğlen yemeği
 • Rehberlik hizmeti
 • Sigorta
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • İçecekler
 • Öğlen yemeği hariçi yiyecek siparişi
 • Su savaşı ekipmanı

Güzergah

Sabah 09:30'da otelinizden sizi jeepler ile alıyoruz. Öncelikle buluşma noktasında diğer araçların gruba katılmasını bekliyoruz.

Marmaris jeep safari rotası içerisinde sırasıyla; Arazi sürüşü, Su savaşları, Hisarönü körfezi, Kızkumu plajı, Turgut köyü ve Şelale ziyaret edilmektedir. Marmaris Jeep safari rotası öncelikle arazı sürüşü ‘Off-Road’ ile başlamaktadır. Ortalama 2 saat süren arazı sürüşü sırasında jeepler arasında su savaşları yapılmaktadır.

Araçlarımız araziden asfalt yola Hisarönü körfezinden çıkmakta ve denize sıfır olarak yolculuğa devam edilmektedir. Marmaris’in çevresinde bulunan popüler koyları ve kasabaları ziyaret ederek Orhaniye varıyoruz. Kızkumunun her iki tarafı da derin deniz olup, denizin tam ortasında 5 metre genişliğinde bir yol bulunmaktadır. Kızkumu plajında 2 saat yüzme molası ve Kızkumu plajında yürüyüş molası veriyoruz. Bölge ayrıca bir çok efsaneye ve mitolojik hikaye ye ev sahipliği yapmaktadır. Arzu eden misafirlerimiz bu mitolojik hikayeyi rehberlerimizden dinleyebilirler

Turgut köyü, bir sonraki mola yerimiz olup öğlen yemeği için burada safari turuna ara vermekteyiz. Turgut şelalesi, köyün hemen çıkışında bulunmaktadır. Bıçakla kesilmiş gibi ikiye ayrılan bir dağın eteğinde bulunan Turgut şelalesinde 1 saat mola verilmektedir. Arzu eden misafirlerimiz buz gibi şelale sularında yüzebilirler. Şelale bölgesi, bir çok kafeterya ve restauranta ev sahipliği yapmaktadır. Öğle yemeğini şelale civarındaki restaurantımızda servis yapılıyor ve fiyata dahildir.

İçmeler'e geri dönüş yolunda, Marmaris'in çevre köylerinden geçiyoruz. İçmeler jeep safari güzergahı sonunda ise sizi otelinize tekrar jeepler ile bırakıyoruz.

Dil

İngilizce
Türkçe

Günlük Tur'un Konumu

From: ₺750

Information Contact

E-posta

info@tatilmarmarisde.com

Telefon

0552 241 94 93