İçmeler Tekne Turu

0 (İnceleme Yok)
From: ₺600
0
(0 inceleme)
Kontrol etmek
Süre

09:00 - 16:00

İptal

1 güne kadar

Kontejyan

Sınırsız

Diller

İngilizce, Türkçe

About this activity

İçmeler Tekne Turu

Tertemiz denizi, mas mavi koyları ve mavi bayraklı plajları ile Marmaris bir Dünya Markası olmuştur. İçmeler tekne turu ile Marmaris ve çevresindeki eşsiz koyları keşfetme şansını ve ayrıca mükemmel bir gün geçirme fırsatını kaçırmayın. İçmeler tekne turu en popüler ve çok satan İçmeler günübirlik turları arasında yer almaktadır. Eşsiz ege denizinde yüzebilir ve teknemizin üst atındaki şezlonglarda güneşlenebilirsiniz. Eşsiz ege denizinde yüzebilir ve teknemizin üst atındaki şezlonglarda güneşlenebilirsiniz. İçmeler’in en çok tercih edilen günlük turlarından birisi İçmeler tekne turu ile keyifli bir gün sizi bekliyor. Marmaris çevresindeki eşsiz koyları gezebilir, masmavi sularda yüzebilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Marmaris’in üç tarafı denizlerle çevrili, birçok irili ufaklı koylara ve adalara ev sahipliği yapmaktadır. Masmavi deniz ve yemyeşil ormanların buluştuğu, Ege’nin en gözde ve en özel bölgelerini sadece İçmeler tekne turu ile gezebilirsiniz. Teknemizde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. (soyunma kabini, duş ve WC).

İçmeler tekne turu, misafirlerinin keyifli ve maksimum eğlenceli bir gün geçirmesi için özenle hazırlanmıştır. Sabah 09:15 ile 16:00 arasında düzenlediğimiz tekne turu öğlen yemekli olarak planlanmaktadır. Öğle yemeğinde teknenizde barbekü yapıyoruz ve fiyata dâhildir. İçmeler tekne turu güzergahı sırasında içecekler ek ücret karşılığı servis edilir fakat arzu eden misafirlerimiz için İçmeler her şey dahil tekne turu mevcuttur.  Teknemizin iki katlı olup, alt katında bulunan masalarda oturabilir ve çevreyi izleyebilirsiniz ya da teknemizin üst katında bulunan şezlonglarda uzanarak gün boyu güneşlenebilirsiniz. Tekne turu sırasında birçok kere yüzme molası verilmektedir. Yüzme molaları ortalama 30 dakika ile 45 dakika arasında sürmektedir. Marmaris tekne turu sırasında, teknenin üst katında birçok eğlence düzenlenmektedir.

Ek Bilgiler

 • Tekne turumuz üç farklı konsept ile düzenlenmektedir;
 • -Öğlen yemekli; Sadece öğlen yemeği dahil olup, tüm içecekler ek ücret ile servis edilir.
 • -Meşrubat dahil; Öğlen yemeği ve gün boyu meşrubat dahil, tüm alkollü içecekler ek ücret ile servis edilir.
 • -Her şey dahil; Öğlen yemeği ve gün boyu meşrubat ile alkol dahil, export içecekler ek ücret ile servis edilir.
 • Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve tekneye transferinizi biz
 • gerçekleştiriyoruz.

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

 • Otelden alınış
 • Otele geri bırakma
 • Öğlen yemeği
 • Yüzme ve Şnorkel ekipmanı
 • Sigorta
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • Alkollü içecekler
 • Öğlen yemeği hariçi yiyecek siparişi

Güzergah

İçmeler tekne turuna katılmak istediğiniz gün sabah 09:15'de servisimiz ile sizi otelinizde alıyoruz ve Marmaris limanındaki teknemize getiriyoruz. Öncelikle gün hakkında bilgilendirme yapılıyor.

Marmaris tekne turu sırasında; Cennet adası, Akvaryum koyu, Dilek Mağarası, Amos, Turunç Kasabası ve Yeşil Deniz koylarını geziyoruz.

Yeşil deniz ve Amos koyları, tekne turu sırasında yüzme molası verdiğimiz koylardır. Her yüzme molası 30 dakika yüzme olarak planlanmaktadır. Fakat tekne içerisindeki atmosfere bağlı olarak ve tabi ki misafirlerimizin eğlenmesi için bu yüzme molalarını biraz daha uzun tutabiliyoruz.

Turunç köyünde 1 saat karaya yanaşıyoruz. Arzu ederseniz, çarşı pazar gezebilir ya da eşsiz Turunç sahilden denize girebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz Turunç limanında tekne sorumlularına haber vererek teknemizden ayrılabilir ve günün geri kalanını kendileri de planlayabilirler. Öğle yemeğinde teknenizde barbekü yapıyoruz ve fiyata dâhildir. İçmeler tekne turu güzergahı sırasında içecekler ek ücret karşılığı servis edilir

Marmaris tekne turu sonunda teknemiz Marmaris limanına yanaşmakta ve sizi servis araçlarımıza transfer edip otelinize bırakmaktayız. Fakat arzu eden misafirlerimiz Marmaris merkezinde kalabilir ve Marmaris kalesini, limanı gezebilir yada Marmaris içerisinde bulunan çarşı, pazar turlayabilir.

Dil

İngilizce
Türkçe

Günlük Tur'un Konumu

From: ₺600

Information Contact

E-posta

info@tatilmarmarisde.com

Telefon

0552 241 94 93