Marmaris Akyaka Tekne Turu

0 (İnceleme Yok)
From: ₺650
0
(0 inceleme)
Kontrol etmek
Süre

10:00 - 17:00

İptal

1 güne kadar

Kontejyan

Sınırsız

Diller

İngilizce, Türkçe

About this activity

Marmaris Akyaka Tekne Turu

 

Denizi, güneşi, doğası ile herkesi kendine aşık eden, bir kere geldiğinizde kendinizi olmanız gereken yerde hissettiren sayılı yerden birisi, AKYAKA. Öyle bir yer düşünün ki insanı ardına bakmaksızın yepyeni bir hayat kurmaya sevk ediyor! Muhteşem doğası, tertemiz havası, etrafını çevreleyen Çam ormanları ve Gökova körfezi ile ziyaretçileri kendine hayran bırakmaktadır. Akyaka, Marmaris’e sadece 25 km mesafe yer almaktadır. Marmaris Akyaka turu ile birçok tatilci bu bölgeyi günübirlik ve yarım günlük turlar ile ziyaret edebilmektedir.

Akyaka, Muğla Gökova körfezinde bulunmaktadır. Ege bölgesine yolu düşün herkesin hemen yanı başından geçtiği Akyaka’nın bir tarafında Marmaris, bir tarafında Fethiye ve diğer tarafında ise Bodrum bulunmaktadır. Öyle ki, Dünya’nın en meşhur tatil beldelerine giden anayolun tam kesişme noktasında Akyaka bulunmaktadır. Akyaka’da bulunan ve görülmesi gereken en popüler noktaları saymakla bitmiyor. Akyaka’nın doğusundan başlayarak kasabanın çevresinden geçerek denize akan, Akyaka Azmak Nehri, gezilecek yerler listesinde ilk sırayı almaktadır.

Sazlık tekneleri ile kısa turlar düzenlenen bölgede, sualtı dünyasını keşfetme şansını elde edebilirsiniz. Bu doğa güzelliğe hayran olacaksınız. Marmaris Akyaka Turu ile bir gün içerisinde bu eşsiz kasabayı keşfedebilirsiniz. Belki bir sonraki tatiliniz için Akyaka’yı tercih etmek istersiniz. Akyaka, Gökova körfezinde bulunmaktadır ve Akyaka’nın çevresinde eşsiz koylar bulunmaktadır. Tertemiz denizi, kumsalı, tarihi Muğla evleri ile ziyaretçileri büyülen bölgede vaktin ne kadar hızlı geçtiğini anlamak çok zor. Marmaris Akyaka turu sırasında; Marmaris’in ünlü Ağaçlı Yolu, Kaya Mezarı ve Akyaka Azmağı keşfetme fırsatı yakalayacaksınız. Kendine has Arnavut kaldırımları, kendine has mimarisi ile inşa edilmiş evleri, sakin kumsalı ile Akyaka sizleri bekliyor.

Ek Bilgiler

  • Marmaris Akyaka turu için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.
  • Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve tekneye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

  • Geliş-Dönüş Servis
  • Ferdi Kaza Sigorta
  • Nehir turu
  • Rehberlik hizmeti
  • İçecekler
  • Fotoğraf ve Video çekimi
  • Hediyelik eşyalar
  • Öğlen yemeği

Dil

İngilizce
Türkçe

Günlük Tur'un Konumu

From: ₺650

Information Contact

E-posta

info@tatilmarmarisde.com

Telefon

0552 241 94 93