Marmaris Atv Safari

0 (İnceleme Yok)
From: ₺950
0
(0 inceleme)
Kontrol etmek
Süre

3 Saat

İptal

1 güne kadar

Kontejyan

Sınırsız

Diller

İngilizce, Türkçe

About this activity

Marmaris Atv Safari

Marmaris atv safari turu, Marmaris Atv Safari bir diğer kişisel aktivite “Personal Activity” klasmanında yer alan ve aksiyon aktivitesidir. Marmaris Buggy Safari turu ile aynı şekilde düzenlenmektedir. Bu iki aktivite arasındaki tek farklılık ise araçlardır. Marmaris atv safari araçları daha çok 4 tekerlekli motosiklet şeklindedir. Atv safari turunda kendi aracınızı kendiniz sürüyor ve kendi aksiyon ve eğlence limitlerinizi kendiniz belirleye biliyorsunuz.

Bol bol ıslanmak, çamurlanmak, atlama rampalarından en yükseğe atlamak tamamen bütün kontrol sizin elinizde. Kesinlikle geri dönmek istemeyeceksiniz! Bu turumuz Buggy Safari turu ile aynı etapta düzenlenmektedir. Bu aktivite için ehliyetiniz olmasına gerek yoktur! Her yaş çocuk katılabilir fakat 16-18 yaş arasındaki çocuklar sadece aile bireylerinin izni ile sürebilirler. Atv safari turu toplamda 3 saatlik aktivitedir. Marmaris Atv safari saatleri günde 4 seans olarak yapılmaktadır. Bu saatlar aynı zamanda otelden servis ile alınış saatidir. Seanslar: 10:00 / 12:00 / 14:00 / 16:00. Toplamda 4 saat süren bu aktivitemiz sırasında 1 saat 15 dakika ile 1 saat 30 dakika arasında araç kullanımı yapılmaktadır. Geri kalan vakitte ise transfer, bilgi alma, hazırlanma vb. aşamaları kapsamaktadır.

Ek Bilgiler

 • Toplamda 3 saat süren bu aktivitemiz sırasında 1 saat 15 dakika ile 1 saat 30 dakika arasında araç kullanımı yapılmaktadır. Geri kalan vakitte ise transfer, bilgi alma, hazırlanma vb. aşamaları kapsamaktadır.
 • Genellikle motosiklet tecrübesi olmayan fakat safari sırasında özgüveni zirve yapan katılımcılar, görevli arkadaşlarımızı dinlememektedir. Bu durumda diğer katılımcıları ve kendilerini riske atmamaları için görevli personel bu katılımcıları gruptan ayırmaktadır.
 • Atv araçları tek kişiliktir. Marmaris Atv safari fiyatları araç başı olarak hesaplanmaktadır. Safari turu biletinizi, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir. Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor.

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

 • Hotelden alınış
 • Hotele geri bırakma
 • Seyahat sigortası
 • Rehberlik hizmeti
 • Sigorta
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • İçecekler
 • Yeme ve İçme

Güzergah

Sizi seçtiğiniz seansa saatine göre otel veya konumunuzdan alıyor ve Marmaris'e 15 dakika uzaklıktaki çiftliğimize götürüyoruz. Burada sizin için tahsis edilmiş olan aracınızı alıyorsunuz. Rehberler eşliğinde hazırlıklarınızı yapıp (3 saatin içine dahildir) rehberin kılavuzluğu ile dağ yollarına çıkıyoruz.

Dolu dolu 1.30 saatlik safarimizin ilk 45 dakikası orman içerisinde nehirlerden geçiş, tepelere tırmanış ve inişlerle geçiyor. 10 dk. molanın ardından sizi özel parkurlara götürüyoruz. Burada sürüş yapmaya devam ediyoruz.

Parkurumuzda içerisinde, atlama rampası, zirve rampası, derin çukur rampası, çamur havuzu, şelale geçidi gibi bir çok etap bulunuyor. bu etapların hepsinden geçebilirsiniz. Tamamen güvenlik önlemleri alınmış olan özel parkurumuzda ve çiftliğimizde ihtiyacınız olabilecek her şeyi bulabilirsiniz. kafeteryalar, market, duş imkanı, özel kilitli dolaplar, soyunma odası, çocuk parkı vb.

Yaklaşık 1.30 saat sürüş sonrası toparlanıp rehber eşliğinde geldiğimiz yere geri dönüyoruz. Buradan servislerimiz sizi alarak otelinize geri götürmektedir.

Dil

İngilizce
Türkçe

Günlük Tur'un Konumu

From: ₺950

Information Contact

E-posta

info@tatilmarmarisde.com

Telefon

0552 241 94 93