Marmaris Buggy Safari

0 (İnceleme Yok)
From: ₺900
0
(0 inceleme)
Kontrol etmek
Süre

3 Saat

İptal

1 güne kadar

Kontejyan

Sınırsız

Diller

İngilizce, Türkçe

About this activity

Marmaris Buggy Safari

Marmaris Buggy Safari Turu, kişisel aktivite olarak adlandırdığımız klasmanda yer almaktadır. Bu aktivite sırasında kendi aracınızı kendiniz kullanabilirsiniz. Trafiğe kapalı alanda, orman içerisinde düzenlediğimiz safari turu için minimum 16 yaşında olmanız yeterlidir. Buggy safari araçları 2 kişiliktir. Buggy safari turu ile kendinizi aksiyon, eğlence ve sıra dışı bir macerası içerisinde bulacaksınız. Orman içerisinde özenle hazırlanmış parkurumuzda araçlarımız ile bol bol patinaj çektirin, tepelerden atlayın, nehirlerden geçin, bol bol ıslanıp, çamurlanabilirsiniz. Kendi aktivitenizi, kendiniz yaratın. İsterseniz yavaş sürün, isterseniz deliler gibi aracın son limitlerini zorlayan. Toplamda 3 saat süren aktivitemiz ile eğlenceye doyamayacak, zamanın ne kadar çabuk geçtiğini anlayamayacaksınız.

Marmaris buggy safari nasıl düzenlenir?

Arazide araçlar ile (safari) geçirdiğiniz süre toplamda 1 saat 15 dakika ile 1 saat 30 dakika arasında sürmektedir. Otelden alınış, geri dönüş, rehberlik hizmeti, hazırlanış ve safari süresi toplamda 3 saat sürmektedir. Marmaris buggy safari aktivitesi ile Marmaris Atv Safari aktivitemiz benzer şekillerde ve aynı güvenlik önlemleri ile yapılmaktadır. Parkurumuzda içerisinde, atlama rampası, zirve rampası, derin çukur rampası, çamur havuzu, şelale geçidi gibi birçok etap bulunuyor. Bu etapların hepsinden geçebilirsiniz. Araçlarımıza tek kişi ya da çift kişi (farklı ücretler) ile binebilirsiniz. Bu aktivite için ehliyetiniz olmasına gerek yoktur! 7-18 yaşındaki  çocuklar katılabilir fakat 16-18 yaş arasındaki çocuklar araç sürebilmesi için aile bireylerinin izni alınması gerekmektedir. Tamamen güvenlik önlemleri alınmış olan özel parkurumuzda ve çiftliğimizde ihtiyacınız olabilecek her şeyi bulabilirsiniz. Kafeteryalar, market, duş imkânı, özel kilitli dolaplar, soyunma odası, çocuk parkı vb.

Marmaris Buggy Safari Tehlikeli mi?

Buggy safari tehlike DEĞİLDİR fakat bu aktiviteyi, katılımcılar tehlike bir hale getirebilmektedir. Fazla sürat, anı direksiyon hareketleri ve tehlikeli manevralar yapan sürücüler kendilerini tehlikeli pozisyonlara sokmakta ve hatta çoğu zaman kaza yapmaktadır. Genellikle motosiklet tecrübesi olmayan fakat safari sırasında özgüveni zirve yapan katılımcılar, görevli arkadaşlarımızı dinlememektedir. Bu durumda diğer katılımcıları ve kendilerini riske atmamaları için görevli personel bu katılımcıları gruptan ayırmaktadır.

Ek Bilgiler

 • Seans başlama saatleri 4 farklı saatten oluşmaktadır. Bu saatler aynı zamanda otelden servis ile alınış saatidir. Seanslar: 10:00 / 12:00 / 14:00 / 16:00
 • Genellikle motosiklet tecrübesi olmayan fakat safari sırasında özgüveni zirve yapan katılımcılar, görevli arkadaşlarımızı dinlememektedir. Bu durumda diğer katılımcıları ve kendilerini riske atmamaları için görevli personel bu katılımcıları gruptan ayırmaktadır.
 • Buggy araçları toplamda 2 kişiliktir. Oturma düzeni arabalarda olduğu gibi yan yana oturmaktadır.
 • Safari turu biletinizi, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir. Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor.

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

 • Hotelden alınış
 • Hotele geri bırakma
 • Seyahat sigortası
 • Rehberlik hizmeti
 • Sigorta
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • İçecekler
 • Yeme & İçme

Güzergah

Sizi seçtiğiniz seansa saatine göre otel veya konumunuzdan alıyor ve Marmaris'e 15 dakika uzaklıktaki çiftliğimize götürüyoruz. Burada sizin için tahsis edilmiş olan aracınızı alıyorsunuz. Rehberler eşliğinde hazırlıklarınızı yapıp (3 saatin içine dahildir) rehberin klavuzluğu ile dağ yollarına çıkıyoruz.

Dolu dolu 2 saatlik safarimizin ilk 45 dakikası orman içerisinde nehirlerden geçiş, tepelere tırmanış ve inişlerle geçiyor. 10 dk. molanın ardından sizi özel parkurlara götürüyoruz. Burada sürüş yapmaya devam ediyoruz.

Yaklaşık 1.30 saat sürüş sonrası toparlanıp rehber eşliğinde geldiğimiz yere geri dönüyoruz. Buradan servislerimiz sizi alarak geri götürmektedir.

Dil

İngilizce
Türkçe

Günlük Tur'un Konumu

From: ₺900

Information Contact

E-posta

info@tatilmarmarisde.com

Telefon

0552 241 94 93