Marmaris Fethiye Turu

0 (İnceleme Yok)
From: ₺1200
0
(0 inceleme)
Kontrol etmek
Süre

08:00 - 19:30

İptal

1 güne kadar

Kontejyan

Sınırsız

Diller

İngilizce, Türkçe

About this activity

Marmaris Fethiye Turu

 

Marmaris Fethiye günübirlik turu, haftanın belirli günleri Marmaris çıkışlı olarak düzenlenmektedir. Marmaris Fethiye turu sırasıyla Saklıkent, Ölüdeniz ve Fethiye turunu kapsamaktadır. Marmaris tatiliniz sırasında Fethiye bölgesini de ziyaret etmenin en hesaplı, keyifli ve eğlenceli yolu Marmaris Fethiye turuna katılmaktır.

Ek Bilgiler

  • Yanınıza almayı unutmayın: Havlu, Mayo, Kamera, Güneş Kremi, Müzik çalar, Dergi veya gazete, Kanyon için yürüyüş ayakkabısı.
  • Turumuz belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.
  • Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.
  • Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve tekneye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

  • Otelden Transfer
  • Öğlen yemeği,
  • Saklıkent Kanyon girişi
  • Fotoğraf ve Video
  • İçecek servisi
  • Ringo, Bungee Jumping, Zipline, Yamaç Paraşütü vb. etkinlikler

Güzergah

Marmaris’te konakladığınız otelden sabah 8:00'de servisimiz ile sizi alıyoruz. Fethiye ile Marmaris arası ortalama 2 saat sürmektedir. Fethiye’ye vardığımızda ilk ziyaret noktamız Saklıkent milli parkı ve giriş ücreti dahildir. Arzu eden misafirlerimiz Saklıkent kanyonunu gezebilir ya da burada bulunan diğer etkinliklerden ek ücret karşılığı faydalanabilirler. Bu etkinlikler ise; Ringo, Bungee Jumping, Zipline vb.

Öğlen yemeği molamızı Saklıkent kanyonun da veriyoruz. Öğlen yemeği günlük tur programımıza dahildir.

Fethiye günübirlik turu bir sonraki durağımız Ölüdeniz plajıdır. Ölüdeniz sahilinde ortalama 1 saat ile 1,5 saat arası mola vermekteyiz. Burada arzu eden misafirlerimiz çevreyi keşfetmek için kısa bir yürüyüşe çıkabilir ya da sahilden denize girebilirler. Yamaç paraşütü yapmak isteyen misafirler ek ücret karşılığı deneyebilirler.

Ölü denizden sonra tekrar gezerek sizi geri Marmaris'e götürüyoruz. Burada servislerimiz sizleri geri götürecektir.

Dil

İngilizce
Türkçe

Günlük Tur'un Konumu

From: ₺1200

Information Contact

E-posta

info@tatilmarmarisde.com

Telefon

0552 241 94 93