Marmaris Jeep Safari Turu

0 (İnceleme Yok)
From: ₺750
0
(0 inceleme)
Kontrol etmek
Süre

09:30 - 16:00

İptal

1 güne kadar

Kontejyan

Sınırsız

Diller

İngilizce, Türkçe

About this activity

Marmaris Jeep Safari Turu

 

Marmaris jeep safari turu, Marmaris jeep safari turu ile çevrenin gözde köylerini, sahillerini geziyoruz. Turgut şelalesinde yüzme molası ve çevrede bulunan tarihi yapıtları ziyaret ediyoruz. Macera, aksiyon, eğlence dolu bir gün geçirmek isteyen bütün misafirlerimizi Jeep safari turuna bekliyoruz. Marmaris jeep safari turu Marmaris’in en çok tercih edilen günübirlik turlarından birisidir. Marmaris jeep safari turu ile çevrenin gözde köylerini, sahillerini geziyoruz. Marmaris’in doğal güzelliklerini keşfetmek, Dünyaca meşhur plajlarda yüzmek ve eşsiz manzarayı seyretmenin en eğlenceli yolu Marmaris jeep safari ile yaşanmaktadır. Macera, aksiyon, eğlence dolu bir gün geçirmek isteyen tüm misafirlerimizi Jeep safari turuna bekliyoruz. Marmaris jeep safari turu Marmaris’in en çok tercih edilen günübirlik turlarından birisidir. Araçlarımız 8 ve 10 kişilik olup, tüm koltuklarımızda emniyet kemeri bulunmaktadır.

 

Marmaris jeep safari rotası

Başlıca ziyaret ettiğimiz noktalar; Meşhur Kızkumu plaji, Turgut şelalesi, Hisarönü köyü, arazi sürüşü ve su savaşları yapılmaktadır. Jeeplerimiz her yaş grubuna uygundur. 8 – 10 kişilik ve güvenlik önlemleri alınmış şekilde tasarlanmıştır. Bu turumuz öğlen yemekleridir. Gezi sabahı sizi otelinizden jeeplerimiz ile alıyoruz. Öncelikle buluşma noktasına diğer jeeplerle buluşuyoruz. Rehberlerimiz gün hakkında size kısa bilgi veriyorlar. Diğer jeepler ile konvoy halinde orman yollarında arazi sürüşü( off-road ) yapıyoruz. Arazi sürüşü sırasında sizlere su tabancası veriyoruz, arzu ederseniz diğer jeepler ile su savaşı yapabilir ya da doğa güzelliklerini fotoğraflayabilir, manzara seyredebilirsiniz. Nehirlerden geçiyor, tepelere tırmanıyoruz.

Ek Bilgiler

 • İçecekler ekstra ücretlendirilir, arzu eden misafirlerimiz kendi içeceklerini yanlarında getirebilir.
 • Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve safari transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.
 • Jeep safari turumuz belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

 • Hotelden alınış
 • Hotele geri bırakma
 • Seyahat sigortası
 • Öğlen yemeği
 • Rehberlik hizmeti
 • Sigorta
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • İçecekler
 • Öğlen yemeği hariçi yiyecek siparişi
 • Su savaşı ekipmanı

Güzergah

Sabah 09:30'da otelinizden sizi jeepler ile alıyoruz. Öncelikle buluşma noktasında diğer araçların gruba katılmasını bekliyoruz.

Marmaris jeep safari rotası içerisinde sırasıyla; Arazi sürüşü, Su savaşları, Hisarönü körfezi, Kızkumu plajı, Turgut köyü ve Şelale ziyaret edilmektedir. Marmaris Jeep safari rotası öncelikle arazı sürüşü ‘Off-Road’ ile başlamaktadır. Ortalama 2 saat süren arazı sürüşü sırasında jeepler arasında su savaşları yapılmaktadır.

Araçlarımız araziden asfalt yola Hisarönü körfezinden çıkmakta ve denize sıfır olarak yolculuğa devam edilmektedir. Marmaris’in çevresinde bulunan popüler koyları ve kasabaları ziyaret ederek Orhaniye varıyoruz. Kızkumunun her iki tarafı da derin deniz olup, denizin tam ortasında 5 metre genişliğinde bir yol bulunmaktadır. Kızkumu plajında 2 saat yüzme molası ve Kızkumu plajında yürüyüş molası veriyoruz. Bölge ayrıca bir çok efsaneye ve mitolojik hikaye ye ev sahipliği yapmaktadır. Arzu eden misafirlerimiz bu mitolojik hikayeyi rehberlerimizden dinleyebilirler

Turgut köyü, bir sonraki mola yerimiz olup öğlen yemeği için burada safari turuna ara vermekteyiz. Turgut şelalesi, köyün hemen çıkışında bulunmaktadır. Bıçakla kesilmiş gibi ikiye ayrılan bir dağın eteğinde bulunan Turgut şelalesinde 1 saat mola verilmektedir. Arzu eden misafirlerimiz buz gibi şelale sularında yüzebilirler. Şelale bölgesi, bir çok kafeterya ve restauranta ev sahipliği yapmaktadır. Öğle yemeğini şelale civarındaki restaurantımızda servis yapılıyor ve fiyata dahildir.

Marmaris'e geri dönüş yolunda, Marmaris'in çevre köylerinden geçiyoruz. Marmaris jeep safari güzergahı sonunda ise sizi otelinize tekrar jeepler ile bırakıyoruz.

Dil

İngilizce
Türkçe

Günlük Tur'un Konumu

From: ₺750

Information Contact

E-posta

info@tatilmarmarisde.com

Telefon

0552 241 94 93