Marmaris Rafting Turu

0 (İnceleme Yok)
From: ₺1650
0
(0 inceleme)
Kontrol etmek
Süre

07:00 - 19:30

İptal

1 güne kadar

Kontejyan

Sınırsız

Diller

İngilizce, Türkçe

About this activity

Marmaris Rafting Turu

Marmaris rafting turu ile adrenalin, macera ve eğlence dolu bir gün sizi bekliyor. Sıra dışı sporlar (extreme sporlar) kapsamında olan rafting aktivitesi ile ömür boyu unutamayacağınız saatler yaşamaya hazır mısınız? Marmaris’ten bir saat mesafe bulunan Dalaman çayında düzenlediğimiz rafting aktivitesini diğer bölgelerde düzenlenen bot turları ile karıştırmayınız. Tamamen doğa içerisinde, zorlu bir etap sizi bekliyor. Tamamen güvenli ve eğitmenler eşliğinde düzenlediğimiz Rafting turuna 16 yaş üzerindeki herkes katılabilir. Marmaris Rafting turu haftanın belirli günlerinde düzenlenmektedir. Marmaris rafting turu saatleri sabah 07:00 ile 19:30 arasında yapılmaktadır. Marmaris’ten Dalaman’daki kanyona varış ve geri dönüş uzun zaman almaktadır. Buna rağmen tur sırasında geçirdiğiniz kalite vakit ve eğlence için kesinlikle değer.

Marmaris Rafting Turu Güvenli Mi?

Rafting turu, gerekli güvenlik ekipmanları ve eğitmenler eşliğinde düzenlenmektedir. Aktivite öncesinde eğitmenler, katılımcılara bilgilendirme ve temel eğitim vermektedir. Rafting turu, sıra dışı aktiviteler klasmanında yer almaktadır. Bütün sıra dışı aktivitelerde olduğu gibi rafting aktivitesi de tehlikeli bir spor dalıdır. Katılımcılar aktivite sırasında eğitmenlerin konutlarına uymak zorundadır.

Ek Bilgiler

 • Rafting turu için limitli katılımcı alınmaktadır ve aktivite için rezervasyon yapıp, tur sabahı katılmaktan vazgeçen ya da servisi kaçıran misafirlerimizin ödemesi iade edilmemektedir.
 • Marmaris Rafting turu biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.
 • Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor.
 • Kalp, Astım, Sara, son 6 ay içerisinde ameliyat olmuş, Hamile, Vertigo hastaları ile yoğun kondisyon gerektiren faaliyetlere katılmaması gereken kişiler için Rafting aktivitesi yasaktır. 18 yaşından küçük olan katılımcılar ise ailesinden izin yazısı olmadan tura katılamazlar.

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

 • Hotelden alınış
 • Hotele geri bırakma
 • Sabah kahvaltısı
 • Öğlen yemeği
 • Teorik & pratik eğitim
 • Ekipmanlar
 • Rehberlik Hizmeti
 • Sigorta
 • Fotoğraf ve video
 • İçecekler
 • Plaj ayakkabısı (kapalı terlik)
 • Kahvaltı & Öğlen yemeği harici yiyecek siparişi

Güzergah

Tur sabahı saat 07:00 – 07:30 arasında konaklamadığınız otelden servis ile alınıyor ve rehberlerimiz ile Dalaman çayına doğru yola çıkıyorsunuz. Dalaman çayı, Marmaris’e bir saat mesafede bulunmaktadır.

Kahvaltı yapmadan yola çıkmak istemeyen misafirlerimize otelden aperatif kahvaltılık temin etmelerini ya da yola çıkmadan önce atıştırmalık almalarını tavsiye ederiz. Rafting için buluşma noktasına varış ortalama 2 saat sürmektedir. Buluşma noktasında öncelikle sabah kahvaltısı servisi yapılmaktadır.Kahvaltı servisinden hemen sonra misafirlerimizin özel eşyalarını buluşma noktasında bulunan dolaplara kilitlemelerini tavsiye ederiz. Burada size rafting için gerekli can yeleği, kask ve kürek temin edilmektedir. Rafting turu sırasında sandalet ya da parmak arası terlik giyilmesi tavsiye edilmez. Yanınıza deniz ayakkabısı almanızı tavsiye ederiz.Gerekli hazırlıklar yapıldıktan sonra Dalaman kanyonu başlama noktasına gidebilmek için araçlara transfer ediyoruz. Kanyonun başlama noktasına varış ortalama 1 saat sürmektedir.

Kanyon başlama noktasına vardığımızda eğitmenlerimiz, katılımcılara temel eğitim vermektedir. Eğitmenizin verdiği temel eğitim kaliteli ve sağlıklı bir gün geçirmeniz için çok önemlidir. Rafting turu ortalama 8 km’lik kanyonda, yaklaşık 3 saat sürmektedir. Kanyon içerisinde bulunan her bir etaptan botlar sırayla geçmektedir. Belirli bir düzen ve kurallar çerçevesinde düzenlediğimiz aktivite tüm güvenlik önlemleri alınmış şekilde gerçekleşmektedir.

Rafting turu sona erdiğinde öncelikle buluşma noktasında transferimiz gerçekleştirilir. Burada duş alabilir, üzerinizi değiştirebilirsiniz. Öğlen yemeği servisi, rafting turu dönüşünde buluşma noktasında servis edilir. Yemeğin ardından ise Marmaris’e geri dönüş için tekrar yola çıkılır. Marmaris’e varış saati ise 19:30 ile 20:30 arasında gerçekleşir.

Dil

İngilizce
Türkçe

Günlük Tur'un Konumu

From: ₺1650

Information Contact

E-posta

info@tatilmarmarisde.com

Telefon

0552 241 94 93