Marmaris Tekne Turu

0 (İnceleme Yok)
From: ₺650
0
(0 inceleme)
Kontrol etmek
Süre

09:00 - 16:00

İptal

1 güne kadar

Kontejyan

Sınırsız

Diller

İngilizce, Türkçe

About this activity

Marmaris Tekne Turu

Marmaris’in en çok tercih edilen günlük turlarından birisi Marmaris tekne turu ile keyifli bir gün sizi bekliyor. Marmaris çevresindeki eşsiz koyları gezebilir, masmavi sularda yüzebilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Marmaris’in üç tarafı denizlerle çevrili, birçok irili ufaklı koylara ve adalara ev sahipliği yapmaktadır. Masmavi deniz ve yemyeşil ormanların buluştuğu, Ege’nin en gözde ve en özel bölgelerini sadece Marmaris tekne turu ile gezebilirsiniz.

Marmaris tekne turu, misafirlerinin keyifli ve maksimum eğlenceli bir gün geçirmesi için özenle hazırlanmıştır. Sabah 09:45 ile 16:30 arasında düzenlediğimiz tekne turu öğlen yemekli ve içecekler sahil olarak planlanmaktadır. Teknemizin iki katlı olup, alt katında bulunan restaurant bölümünde oturabilir ve çevreyi izleyebilirsiniz ya da teknemizin üst katında bulunan şezlonglarda uzanarak gün boyu güneşlenebilirsiniz. Tekne turu sırasında birçok kere yüzme molası verilmektedir. Yüzme molaları ortalama 30 dakika ile 45 dakika arasında sürmektedir. Marmaris tekne turu sırasında, teknenin üst katında birçok eğlence ve animasyon düzenlenmektedir.

 

Neden Marmaris Tekne Turu

Marmaris çevresinde bulunan ve karayolu ile ulaşım olmayan masmavi koyları ve adaları sadece Marmaris tekne turu keşfedebilirsiniz. Tekne turu hem hesaplı hem de her yaş grubundan misafirlerin rahatlıkla katılabileceği şeklide planlanmaktadır. Marmaris ve bölgesi birçok deniz canlısına ev sahipliği yapmaktadır. Bölgede birçok Caretta Caretta deniz kaplumbağaları ve yunus balıkları bulunmaktadır. Eğer şanslı gününüzdeyseniz bu deniz canlılarını gözlemleme ve izleme şansınız bulunmaktadır. Yüzme molası sırasında deniz gözlüğünüz ile birçok farklı balık türünü görme şansını elde edebilirsiniz.

 

Marmaris Koyları

Marmaris tekne turu sırasında gezilen koylar ise; Cennet (Kızılkum) adası, Akvaryum koyu, Fosforlu mağara, Kumlubük plajı, Turunç köyü, Yeşil deniz, Amos koyu, Cennet adası, Marmaris’in tam karşısında yer almaktadır. Çok büyük bir ada olan Cennet adasının bir tarafı Ege denizine ve diğer tarafı Akdenize bakmaktadır. Tekne turu sırasında Cennet adası etrafında tur atılmaktadır. Akvaryum koyu, tekne turu sırasında ilk molamızı verdiğimiz Akvaryum koyu adını tertemiz suyundan almaktadır. Denizin altını teknemizden rahatlıkla izleyebildiğiniz gibi birçok deniz canlısına ev sahipliği yapan bu koyda yüzme molası da verilmektedir.

Fosforlu mağara, bu bölgedeki suyun akıntı hızından dolayı yüzmek tehlikelidir fakat teknemiz kısa bir mola vermektedir. Hakkında birçok hikaye bulunan mağarada, bir rivayete göre bozuk para atıldığında dileğiniz en kısa sürede gerçekleşir. Bir diğer rivayete göre ise; mağara içerisine yansıyan güneş ışığının oluşturduğu fosforlu suya uzun süre bakarsanız deniz kızlarını görmek mümkün olur. Turunç köyü, ufak ve şirin bir Ege kasabası olan Turunç bölgesinde teknemiz 1 saat mola vermektedir. Arzu ederseniz köy içerisinde gezebilir ya da sahilden denize girebilirsiniz. Yeşil deniz ve Amos koyları, tekne turu sırasında yüzme molası verdiğimizi koylardır. Bu koylara kara yolu bulunmamaktadır. Sadece tekne turu ile gelebileceğiniz bu koylarda yüzmek size çok keyifli gelecektir.

 

Marmaris tekne turu fiyatları

Marmaris’te tekne turuna katılmak için birçok farklı tekne seçeneği bulunmaktadır. Teknelerin bazıları çok eski ve salaş durumda iken bazıları ise çok temiz ve yeni teknelerdir. Bazı tekneler misafir memnuniyetine önem vermezken bazıları ise tamamen misafir memnuniyetini için çabalar. Her bütçeye ve misafir talebine uygun bir tekne olduğu gibi tekne seçimi yaparken misafirlerimizin bu durumu göz önünde bulundurmasını tavsiye ediyoruz. Marmaris tekne turu fiyatları ise katılacağınız tekne turu konseptine ve teknenin kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

Ek Bilgiler

 • Tekne turumuz üç farklı konsept ile düzenlenmektedir;
 • 1. Öğlen yemekli; Sadece öğlen yemeği dahil olup, tüm içecekler ek ücret ile servis edilir.
 • 2. Meşrubat dahil; Öğlen yemeği ve gün boyu meşrubat dahil, tüm alkollü içecekler ek ücret ile servis edilir.
 • 3. Her şey dahil; Öğlen yemeği ve gün boyu meşrubat ile alkol dahil, export içecekler ek ücret ile servis edilir.
 • Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve tekneye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

 • Otelden alınış
 • Otele geri bırakma
 • Alkolsüz içecekler (opsiyonlu)
 • Öğlen yemeği
 • Sigorta
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • Alkollü içecekler
 • Öğlen yemeği haricî yiyecek siparişi

Güzergah

Sabah 09:15 servisimiz ile sizi otelinizden alıyoruz ve Marmaris limanında bulunan teknenize transfer ediyoruz.

Marmaris tekne turu sırasında; Cennet adası, Akvaryum koyu, Dilek Mağarası, Amos, Turunç Kasabası ve Yeşil Deniz koylarını geziyoruz.

Yeşil deniz ve Amos koyları, tekne turu sırasında yüzme molası verdiğimizi koylardır. Her yüzme molası 30 dakika yüzme olarak planlanmaktadır. Turunç kasabasına varmadan önceki koyda Öğle yemeği servis edilmektedir ve fiyata dahildir.

Turunç kasabasında 1 saatlik mola verilmektedir. Arzu ederseniz köy içerisinde gezebilir ya da sahilden denize girebilirsiniz.

Marmaris tekne turu sonunda teknemiz Marmaris limanına yanaşmakta ve sizi servis araçlarımıza transfer edip otelinize bırakmaktayız. Bu eğlence dolu günü yaşamadan Marmaris’ten ayrılmamalısınız.

Dil

İngilizce
Türkçe

Günlük Tur'un Konumu

From: ₺650

Information Contact

E-posta

info@tatilmarmarisde.com

Telefon

0552 241 94 93