Turunç Atv Safari

0 (İnceleme Yok)
From: ₺550
0
(0 inceleme)
Kontrol etmek
Süre

3 Saat

İptal

1 güne kadar

Kontejyan

Sınırsız

Diller

İngilizce

About this activity

Turunç Atv Safari

 

Turunç ufak, şirin ve sakin bir ege kasabasıdır. Turunç günlük turlar acısından çok gelişmemiştir ve Turunç Atv safari turu Marmaris’te yapılmaktadır. Turunç Atv safari turu için maalesef otellerden servis düzenlenmemektedir. Turunç günlük turları için Marmaris merkezine bağlıdır zira Marmaris ile Turunç arası ortalama 19 km. mesafededir. Turunç Atv safari turu turuna katılmak isteyen birçok misafirimiz toplu taşıma araçları ya da kendi araçları ile Marmaris merkezinde bulunan merkez ofisimize gelmektedir. Marmaris merkezinde bulunan ofisimizin çevresindeki park yerlerine aracınızı bırakarak tura rahatlıkla katılabilirsiniz. Sizde Turunç Atv safari turu turuna katılmak isterseniz bizimle iletişime geçerek rezervasyon yaptırabilirsiniz

 

Turunç Atv safari turu güzergâhı;

Atv safari turunu günde 4 seans olarak düzenlemekteyiz. Servis saatlerimiz 10:00, 12:00, 14:00 ve 16:00 servis saatlerimizdir. Toplamda 3 saat süren aktivitemizde, bir saat ile bir buçuk saat araç kullanılmaktadır. Parkurumuzda içerisinde, atlama rampası, zirve rampası, derin çukur rampası, çamur havuzu, şelale geçidi gibi birçok etap bulunuyor. bu etapların hepsinden geçebilirsiniz. Araçlarımıza tek kişi ya da çift kişi (farklı ücretler) ile binebilirsiniz. Tamamen güvenlik önlemleri alınmış olan özel parkurumuzda ve çiftliğimizde ihtiyacınız olabilecek her şeyi bulabilirsiniz. Kafeteryalar, market, duş imkânı, özel kilitli dolaplar, soyunma odası, çocuk parkı vb. imkanlar bulunmaktadır.

Ek Bilgiler

 • Toplamda 3 saat süren bu aktivitemiz sırasında 1 saat 15 dakika ile 1 saat 30 dakika arasında araç kullanımı yapılmaktadır. Geri kalan vakitte ise transfer, bilgi alma, hazırlanma vb. aşamaları kapsamaktadır.
 • Genellikle motosiklet tecrübesi olmayan fakat safari sırasında özgüveni zirve yapan katılımcılar, görevli arkadaşlarımızı dinlememektedir. Bu durumda diğer katılımcıları ve kendilerini riske atmamaları için görevli personel bu katılımcıları gruptan ayırmaktadır.
 • Atv araçları tek kişiliktir. Günlük turlar Turunç'a en yakın lokasyon olan Marmaris'te düzenlenmektedir. Günlük turlara katılmak isteyen misafirlerimiz Marmaris'te bulunan ofisimize kendi araçları ile tur saatinde gelmek durumundadır. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

 • Seyahat sigortası
 • Rehberlik hizmeti
 • Sigorta
 • Hotelden alınış
 • Hotele geri bırakma
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • İçecekler
 • Yeme ve İçme

Güzergah

Yola Çıkış ve Hazırlık
Sizi seçtiğiniz seansa saatine göre ofisimizden alıyor ve Marmaris'e 15 dakika uzaklıktaki çiftliğimize götürüyoruz. Burada sizin için tahsis edilmiş olan aracınızı alıyorsunuz. Rehberler eşliğinde hazırlıklarınızı yapıp (4saatin içine dahildir) rehberin kılavuzluğu ile dağ yollarına çıkıyoruz.
Arazi Sürüşü
Dolu dolu 1.30 saatlik safarimizin ilk 45 dakikası orman içerisinde nehirlerden geçiş, tepelere tırmanış ve inişlerle geçiyor. 10 dk. molanın ardından sizi özel parkurlara götürüyoruz. Burada sürüş yapmaya devam ediyoruz.
Parkur Sürüşü
Parkurumuzda içerisinde, atlama rampası, zirve rampası, derin çukur rampası, çamur havuzu, şelale geçidi gibi bir çok etap bulunuyor. bu etapların hepsinden geçebilirsiniz. Araçlarımıza tek kişi ya da çift kişi (farklı ücretler) ile binebilirsiniz. Tamamen güvenlik önlemleri alınmış olan özel parkurumuzda ve çiftliğimizde ihtiyacınız olabilecek her şeyi bulabilirsiniz. kafeteryalar, market, duş imkanı, özel kilitli dolaplar, soyunma odası, çocuk parkı vb.
Geri Dönüş
Yaklaşık 1.30 saat sürüş sonrası toparlanıp rehber eşliğinde geldiğimiz yere geri dönüyoruz.

Dil

İngilizce

Günlük Tur'un Konumu

From: ₺550

Information Contact

E-posta

info@tatilmarmarisde.com

Telefon

0252 417 32 62 - 0552 241 94 93