Turunç Buggy Safari

0 (İnceleme Yok)
From: ₺900
0
(0 inceleme)
Kontrol etmek
Süre

4 Saat

İptal

1 güne kadar

Kontejyan

Sınırsız

Diller

İngilizce, Türkçe

About this activity

Turunç Buggy Safari

 

Turunç günlük turlar acısından çok gelişmemiştir ve Turunç buggy safari turu Marmaris’te yapılmaktadır. Turunç buggy safari turu için maalesef otellerden servis düzenlenmemektedir. Turunç buggy safari turu için Marmaris merkezine bağlıdır zira Marmaris ile Turunç arası ortalama 19 km. mesafededir. Turunç Atv safari turu turuna katılmak isteyen birçok misafirimiz toplu taşıma araçları ya da kendi araçları ile Marmaris merkezinde bulunan merkez ofisimize gelmektedir. Marmaris merkezinde bulunan ofisimizin çevresindeki park yerlerine aracınızı bırakarak tura rahatlıkla katılabilirsiniz.

Buggy safari turu her gün 4 seans olarak düzenlenmektedir. Seanslar; 10:00, 12:00, 14:00 ve 16:00 Toplamda 4 saat süren Turunç buggy safari turu ile çok keyifli vakit geçirebilir, kendi buggy aracınızı kendiniz sürebilir ve farklı bir arazi sürüşü tecrübesi edinebilirsiniz. Marmaris’te düzenlenen Turunç buggy safari turu ise; Toplamda 3 saat süren bu kişisel aktivitemiz için isterseniz bir kişi bir araç alabilir yada iki kişi bir araç paylaşımı şeklinde planlama yapılabilir. Tamamen güvenlik önlemleri alınmış olan özel parkurumuzda ve çiftliğimizde ihtiyacınız olabilecek her şeyi bulabilirsiniz. Kafeteryalar, market, duş imkânı, özel kilitli dolaplar, soyunma odası, çocuk parkı vb. imkanlar bulunmaktadır.

 

Turunç Buggy Safari Turu Tehlikeli mi?

Buggy safari tehlike değildir fakat bu aktiviteyi, katılımcılar tehlike bir hale getirebilmektedir. Fazla sürat, anı direksiyon hareketleri ve tehlikeli manevralar yapan sürücüler kendilerini tehlikeli pozisyonlara sokmakta ve hatta çoğu zaman kaza yapmaktadır. Genellikle motosiklet tecrübesi olmayan fakat safari sırasında özgüveni zirve yapan katılımcılar, görevli arkadaşlarımızı dinlememektedir. Bu durumda diğer katılımcıları ve kendilerini riske atmamaları için görevli personel bu katılımcıları gruptan ayırmaktadır.

Ek Bilgiler

 • Seans başlama saatleri 4 farklı saatten oluşmaktadır. Seanslar: 10:00 / 12:00 / 14:00 / 16:00
 • Toplamda 3 saat süren bu aktivitemiz sırasında 1 saat 15 dakika ile 1 saat 30 dakika arasında araç kullanımı yapılmaktadır. Geri kalan vakitte ise transfer, bilgi alma, hazırlanma vb. aşamaları kapsamaktadır.
 • Günlük turlar Turunç'a en yakın lokasyon olan Marmaris'te düzenlenmektedir. Günlük turlara katılmak isteyen misafirlerimiz Marmaris'te bulunan ofisimize kendi araçları ile tur saatinde gelmek durumundadır. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.
 • Genellikle motosiklet tecrübesi olmayan fakat safari sırasında özgüveni zirve yapan katılımcılar, görevli arkadaşlarımızı dinlememektedir. Bu durumda diğer katılımcıları ve kendilerini riske atmamaları için görevli personel bu katılımcıları gruptan ayırmaktadır.
 • Buggy araçları toplamda 2 kişiliktir. Oturma düzeni arabalarda olduğu gibi yan yana oturmaktadır.

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

 • Seyahat sigortası
 • Rehberlik hizmeti
 • Sigorta
 • Hotelden alınış
 • Hotele geri bırakma
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • İçecekler
 • Yeme ve İçme

Güzergah

Buggy safari turu bir buçuk saatlik arazi sürüşü içermektedir. İlk 45 dk. dağ yollarında konvoy halinde serbest sürüş, tepelere tırmanış, derelerden geçerek devam etmektedir.

İkinci etapta ise 45 dk. boyunca atlama rampaları, çamur havuzları, tünel rampalarında kısacası özel parkurumuzda geçmektedir. 10 dk. molanın ardından sizi özel parkurlara götürüyoruz. Burada özel parkurlarımızda sürüş yapmaya devam ediyorsunuz.

Yaklaşık 1.30 saat sürüş sonrası toparlanıp rehber eşliğinde geldiğimiz yere geri dönüyoruz. Buradan servislerimiz sizi ofisimize geri götürmektedir.

Dil

İngilizce
Türkçe

Günlük Tur'un Konumu

From: ₺900

Information Contact

E-posta

info@tatilmarmarisde.com

Telefon

0552 241 94 93