Turunç Jeep Safari

0 (İnceleme Yok)
From: ₺750
0
(0 inceleme)
Kontrol etmek
Süre

09:30 - 16:00

İptal

1 güne kadar

Kontejyan

Sınırsız

Diller

İngilizce, Türkçe

About this activity

Turunç Jeep Safari

 

Turunç ufak, şirin ve sakin bir ege kasabasıdır. Turunç günlük turlar acısından çok gelişmemiştir ve Turunç jeep safari turu Marmaris’te yapılmaktadır. Turunç Jeep safari turu için maalesef otellerden servis düzenlenmemektedir. Turunç günlük turları için Marmaris merkezine bağlıdır zira Marmaris ile Akyaka arası ortalama 19 km. mesafededir. Turunç jeep safari turuna katılmak isteyen birçok misafirimiz toplu taşıma araçları ya da kendi araçları ile Marmaris merkezinde bulunan merkez ofisimize gelmektedir. Marmaris merkezinde bulunan ofisimizin çevresindeki park yerlerine aracınızı bırakarak tura rahatlıkla katılabilirsiniz. Sizde Turunç jeep safari turuna katılmak isterseniz bizimle iletişime geçerek rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

Turunç jeep safari turu güzergâhı;

Jeep safari turu, sabah 09:30’da başlamaktadır. Sizi jeeplerimiz ile ofisimizden alıyoruz ve toplanma noktasına götürüyoruz. Burada bütün jeeplerin ve misafirlerin toplanmasını ardından konvoy halinde Marmaris dışına çıkıyoruz. Jeep safari aktivitemiz sırasında Marmaris yarımadasını geziyoruz, popüler Kızkumu plajı, Turgut şelalesini ziyaret ediyoruz ve su savaşları düzenliyoruz. Öğlen yemekli olarak düzenlenen turumuzun dönüş saatin ise 15:30 ile 16:00 arasında gerçekleşmektedir. Turunç jeep safari aktivitesi ile hem Marmaris çevresini gezme şansını elde ediyor hem de keyifli ve eğlenceli bir gün geçirebiliyorsunuz.

Ek Bilgiler

 • Maalesef Turunç merkezden başlayan Turunç jeep safari turu bulunmamaktadır. Turunç günlük turları için Marmaris merkezine bağlıdır. Akyaka jeep safari turuna katılmak isteyen misafirlerimiz toplu taşıma araçları ya da kendi araçları ile Marmaris merkezinde bulunan merkez ofisimize gelmesi gerekir. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.
 • Turunç'tan katılmak isteyen misafirlerimiz sabah 9:00 da Turunç'tan ayrıldıkları taktirde rahatlıkla Jeep safari turuna yetişebilirler.

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

 • Seyahat sigortası
 • Öğlen yemeği
 • Rehberlik hizmeti
 • Sigorta
 • Hotelden alınış
 • Hotele geri bırakma
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • İçecekler
 • Öğlen yemeği hariçi yiyecek siparişi
 • Su savaşı ekipmanı

Güzergah

Tur Bölgesine Gidiş
Safari turumuz Marmaris merkezindeki ofisimizden sabah 09:30 da başlamaktadır. Turunç'tan katılmak isteyen misafirlerimiz sabah 9:00 da Turunç'tan ayrıldıkları taktirde rahatlıkla Jeep safari turuna yetişebilirler.
Safari Turu
Jeep safari rotası ilk bir buçuk saat arazi sürüşü ve su savaşları ile başlamakta. Daha sonra sırasıyla Hisarönü körfezi, Kızkumu plajı, Turgut köyü ve Şelale ziyaret edilmektedir.
Yemek ve Geri Dönüş
Turgut köyünde öğlen yemeği servisi ardından Turgut şelalesi ve Marmaris'e geri dönüş yapılmaktadır. Akyaka jeep safari turu güzergahı saat 16:00 da bitmekte ve sizleri aldığımız noktaya tekrar geri götürmekteyiz.

Dil

İngilizce
Türkçe

Günlük Tur'un Konumu

From: ₺750

Information Contact

E-posta

info@tatilmarmarisde.com

Telefon

0552 241 94 93