Turunç Rafting Turu

0 (İnceleme Yok)
From: ₺900
0
(0 inceleme)
Kontrol etmek
Süre

08:00 - 19:00

İptal

1 güne kadar

Kontejyan

10 kişi

Diller

İngilizce, Türkçe

About this activity

Turunç Rafting Turu

 

Turunç rafting turu ile adrenalin, macera ve eğlence dolu bir gün sizi bekliyor. Sıra dışı sporlar (extreme sporlar) kapsamında olan rafting aktivitesi ile ömür boyu unutamayacağınız saatler yaşamaya hazır mısınız? Marmaris’ten bir saat mesafe bulunan Dalaman çayında düzenlediğimiz rafting aktivitesini diğer bölgelerde düzenlenen bot turları ile karıştırmayınız. Tamamen doğa içerisinde, zorlu bir etap sizi bekliyor.  Turunç’tan 1 saat uzaklıkta olan Dalaman çayında tamamen güvenli ve eğitmenler eşliğinde düzenlediğimiz Turunç rafting turu için katılım yaşı minimum 16’dır. Engelli ve sağlık problemi (Kalp, astım, hamile vb.) olmayan herkesin rahatlıkla katılabileceği bu aktivitemiz tam gün sürmektedir. Akyaka Rafting turu haftanın belirli günlerinde düzenlenmektedir. Turunç rafting turu saatleri sabah 07:00 ile 19:30 arasında yapılmaktadır. Akyaka rafting turu ortalama 8 km’lik parkur ve 3 – 3,5 saat sürmektedir. Rafting botlarımız 6 yada 8 kişilik gruplardan oluşmaktadır. Adrenalin ve aksiyon dolu bir günün ardından sizi tekrar tesisimize getiriyoruz ve öğlen yemeğinin ardından tekrar geri dönüş yoluna geçiyoruz. Turunç’tan Dalaman’daki kanyona varış ve geri dönüş uzun zaman almaktadır. Buna rağmen tur sırasında geçirdiğiniz kalite vakit ve eğlence için kesinlikle değer.

 

Turunç Rafting Turu Güvenli Mi?

Rafting turu, gerekli güvenlik ekipmanları ve eğitmenler eşliğinde düzenlenmektedir. Aktivite öncesinde eğitmenler, katılımcılara bilgilendirme ve temel eğitim vermektedir. Rafting turu, sıra dışı aktiviteler klasmanında yer almaktadır. Bütün sıra dışı aktivitelerde olduğu gibi rafting aktivitesi de tehlikeli bir spor dalıdır. Katılımcılar aktivite sırasında eğitmenlerin konutlarına uymak zorundadır.

Ek Bilgiler

 • Turunç rafting turu için katılım yaşı minimum 16'dır. Engelli ve sağlık problemi (Kalp, astım, hamile vb.) olmayan herkesin rahatlıkla katılabileceği bu aktivitemiz tam gün sürmektedir.
 • Kalp, Astım, Sara, son 6 ay içerisinde ameliyat olmuş, Hamile, Vertigo hastaları ile yoğun kondisyon gerektiren faaliyetlere katılmaması gereken kişiler için Rafting aktivitesi yasaktır.
 • Günlük turlar Turunç'a en yakın lokasyon olan Marmaris'te düzenlenmektedir. Günlük turlara katılmak isteyen misafirlerimiz Marmaris'te bulunan ofisimize kendi araçları ile tur saatinde gelmek durumundadır. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

 • Yamaç paraşütü
 • Fethiye turu
 • Öğlen yemeği
 • Rehberlik Hizmeti
 • Sigorta
 • Alınış
 • Bırakma
 • Fotoğraf ve video
 • İçecekler
 • Öğlen yemeği harici yiyecek siparişi
 • Yamaç paraşütü (opsiyonel)

Güzergah

Turunç'a servisimiz olmadığından tura katılmak için Marmaris'e gelmeniz gerekmektedir. Ofisimize gelen misafilerimii servisimiz ile Dalaman çayında bulunan tesisimize getiriyoruz.

Burada öncelikle gün hakkında kısa bir brifing, sabah kahvaltısı ve ekipmanlarınızı temin ediyoruz. Ardından 1 saatlik arazı sürüşü ile Rafting başlama noktamıza getiriyoruz. Burada eğitmenlerimiz ile gün hakkında bilge verme, teorik ve pratik eğitim almanızı sağlıyoruz.

Kanyon başlama noktasına vardığımızda eğitmenlerimiz, katılımcılara temel eğitim vermektedir. Eğitmenizin verdiği temel eğitim kaliteli ve sağlıklı bir gün geçirmeniz için çok önemlidir. Rafting turu ortalama 8 km’lik kanyonda, yaklaşık 3 saat sürmektedir. Kanyon içerisinde bulunan her bir etaptan botlar sırayla geçmektedir. Belirli bir düzen ve kurallar çerçevesinde düzenlediğimiz aktivite tüm güvenlik önlemleri alınmış şekilde gerçekleşmektedir.

Rafting turu sona erdiğinde öncelikle buluşma noktasında transferimiz gerçekleştirilir. Burada duş alabilir, üzerinizi değiştirebilirsiniz. Öğlen yemeği servisi, rafting turu dönüşünde buluşma noktasında servis edilir. Yemeğin ardından tekrar geri dönüş yoluna geçiyoruz.

Dil

İngilizce
Türkçe

Günlük Tur'un Konumu

From: ₺900

Information Contact

E-posta

info@tatilmarmarisde.com

Telefon

0552 241 94 93