Marmaris Aktivite Tatili

Marmaris’te tatil demek aslında sadece gezmek, yüzmek, güneşlenmek değil, bir yandan da doğayla iç içe olabileceğiniz oldukça keyifli aktivitelerle tatilinizi tam bir şölene çevirmek demektir. Bir gün sıcak yaz güneşinin altında soğuk bir içecekle serinlerken ertesi gün Jeeplere atlayıp çamur içinde kalabilirsiniz. Bu tamamen bir tatilden ne beklediğinizle ilgilidir. Çok daha kaliteli bir tatil için Marmaris aktiviteli tatil paketleri sizin için planlamıştır.


Örnek verecek olursak, geçmişini merak ettiğiniz bir yer varsa, oralara gidip, o bölgenin atmosferinin hisseder, fotoğraflar çeker ve bilgi alırsınız. Sessiz kendi halinizde dinlenip doğayla baş başa kalmak isterseniz, dağ eteklerine kurulmuş bir kentte bunu sağlayabilirsiniz. Deniz, kum güneş isterseniz zaten bunu birçok tatil bölgesinde görmeniz mümkündür ama amacınız dinlenmek, güneşlenmek ve bilgilenmekten çok eğlenmek ise doğru yerde olduğunuzu söylemeliyim. Aktivitenin bu kadar çeşitli olduğu bir başka tatil kenti bulmak gerçekten zordur.


Şimdi gelin birlikte en çok beğenilen aktivitelere kısaca göz atalım. Marmaris’te düzenlenen yirmi beşten fazla günübirlik tur olsa da belki en çok tercih edileni Marmaris tekne turudur. tatilmarmarisde.comMarmaris aktiviteli tatil paketleri arasında gerek Marmaris aksiyon tatil paketi gerekse Marmaris ekonomik tatil paketi de seçseniz mutlaka bu paketlerin içerisinde olmasını isteyeceğiniz bir aktivitedir. Bu tur hakkında bilmeniz gereken tüm ayrıntıları Marmaris Tekne Turu ve Alternatifleri yazımızda bulabilirsiniz.Diğer aktivitelerden en çok tercih edilenler ise Jeep Safari, Dalyan turu, Atv Safari ve Buggy Safari, Tüplü Dalış, Rafting, Su Parkı, Hisarönü Kayıp adalar tekne turu ve Cleopatra adasıdır. Tabii ki bunların yanında bölgede birçok yeri gezip görebileceğiniz değişik aktiviteler de mevcut. Bu aktivitelerden diğer yazılarımızda nerede olduğundan, nasıl gidileceğine, ne zaman başlayıp biteceğine ve nasıl faydalanabileceğinize kadar ayrıntılı olarak bolca bahsedeceğiz. Doğayla bütünleşmiş bu aktiviteler tatilinizi sıkıcı olmaktan çıkarmakla kalmayacak, harika vakit geçirmenizi sağlamasının yanı sıra muhteşem Marmaris doğasıyla tanışmanıza ve bütünleşmenize fırsat verecektir.


tatilmarmarisde ailesi olarak Marmaris aktivite tatili oluşturmamızın asıl sebeplerinden biri de bu aslında Marmaris’e gelip de bu aktiviteleri ve buranın doğasının güzelliğini hissetmenizi istiyoruz. Bu paketlerden ise en çok tercih edilen Marmaris multi tatil paketi ise konaklayacağınız yerden her günü nasıl değerlendireceğinize kadar ayrıntılı bir plan ile geliyor karşınıza. Tatilinizin her anını planlayan bu paketin sunduğu kolaylılar ve içeriğine kısaca göz atalım isterseniz.


Her şeyden önce Marmaris aktiviteli tatil paketleri bize göre en önemli yanı bir haftalık dolu dolu tatil fırsatı sunması. Bu paket sizlere dört yıldızlı nezih bir otelde konaklama fırsatı verirken dokuz ayrı aktiviteyi de yanında vererek belki de bir ilke imza atıyor. Evet! Yanlış duymadınız. Yedi gün, dokuz aktivite. Ayrıntılarını tatilmarmarisde.com’un Marmaris multi tatil paketi sayfasında bulabileceğiniz bu paketin nasıl olacağını anlatalım.


Bu paketin en önemli özelliği elbette ki yazımızın başında da kısaca bahsettiğimiz gibi en çok tercih edilen aktiviteleri içinde barındırması. Günler içindeki aktivitelere baktığımızda, 1.Gün Su Parkı, 2.Gün ise tüplü dalış aktivitesini görüyoruz. 3.Gün ikiye katlanan aktivitelerden sabah At Safari yaparken, öğleden sonra Atv safariyle günü tamamlayacağız. 4.Gün ise tam gün Rafting heyecanı ile baş başayız. 5.Gün içinde tekne turumuzu tamamladıktan sonra akşam Barlar Sokağına kurtlarımızı dökmeye gideceğiz. 6. Gün ise Jeep Safari ile doğanın içine akarken, akşamına eğlence dolu bir mehtap turu bizi bekliyor olacak. Tatil paketinde bulunan günübirlik turların fotoğraflarını yan tarafta slayt olarak izleyebilirsiniz. Marmaris tüm bu aktiviteleri ile yaşanması gereken bir yer. Bu yüzden sizin için oluşturduğumuz bu paketleri mutlaka gözden geçirin. Eminim size uyan bir paket mutlaka olacaktır.