Marmaris Popüler İlk 10 Günlük Turları

Marmaris günlük turlar açısından çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Toplamda 25’den fazla ve birbirinden farklı Marmaris günlük turları içinden, Marmarisin en popüler ilk 10 günlük turları sizin için listeledik. Bu listeyi oluşturmak çok zor olsa da geri sayıma hep birlikte bakalım.


10. Marmaris Mehtap Turu

Marmaris Mehtap Turu hemen hemen her akşamüzeri düzenlenmektedir. Marmaris körfezi içerisinde akşam 20:00 ile 23:30 arası tekne ile geziyor ve gün batımını tekneden seyredebiliyorsunuz. Marmaris mehtap turu ayrıca korsan tekneleri ile de yapılmaktadır. Korsan teknelerinde canlı dj performansı ve köpük partisi de yapılmaktadır.


Marmarisin en popüler ilk 10 günlük turları

9. Marmaris Hisarönü tekne turu

Marmaris Hisarönü tekne turu, Marmaris yarımadasının diğer tarafında bulunan Hisarönü körfezinde düzenlenmektedir. Marmaris kayıp adalar tekne turu olarak da adlandırılan bu tekne turu her şey dahil olarak düzenlenmektedir ve son yıllarda çok popüler olmuştur. Marmaris Hisarönü Tekne Turu ile diğer tekne turlarından ayıran özelliği ise bu bölgenin deniz tabanının komple sönmüş yanardağı olmasıdır.


8. Marmaris Rafting Turu

Adrenalin, Aksiyon, eğlence ve dolu dolu bir gün geçirmek isteyen herkese ısrarla tavsiye ediyoruz. Marmaris Rafting turu aktivitesi Dalaman çayında düzenlenmektedir. Gerekli bütün güvenlik önlemleri alınmış ve eğitmenler eşliğinde mükemmel bir güne hazır olun.7. Cleopatra Adası Tekne Turu

Cleopatra Adası Tekne Turu, son dönemde popülerliği artan Marmaris günlük turlarından birisidir. Gökova körfezinde bulunan Marmaris Cleopatra adası merkeze sadece 20 dakika mesafededir. Eşsiz koyları ve doğa ise herkesi kendine aşık eden bu bölgeye sizleri de bekliyoruz.

18012018-030656-006

6. Marmaris At Safari Turu

Marmaris at safari turu çok satan kişisel aktivitelerden birisi ve her gün iki kere düzenlenmektedir. Eğitmenler eşliğinde orman içersinde düzenlenen bu tur ile şehrin kalabalık, yoğun ve stresli hayatından bir süreliğine uzaklaşabilir ve dünyanın en akıllı, sadık ve uysal varlıklarıyla zaman geçirebilirsiniz.


18012018-031130-003

5. Marmaris Dalış Turu

Marmaris Dalış Turu ile çevrenin en gözde koylarını ve sualtı dünyası keşfedebilir ayrıca ömür boyu unutamayacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Eğitmenler eşliğinde gerçekleştirdiğimiz bu aktiviteye pratik ve teorik eğitimlerde dahildir.


18012018-031130-004

4. Marmaris Buggy Ve Atv Safari

Marmaris Buggy Safari ve Marmaris Atv Safari en çok satan kişisel aktivitelerdir. Toplamda 4 saat süren bu aktiviteler ile kendi araçlarınızı kendiniz kullanabiliyorsunuz. Orman yollarında aksiyonlu dolu sürüş, derelerden geçme ve özel parkurumuzdaki birbirinden farklı aktivitelere katılma şansınızı kaçırmayın.

3.Marmaris Dalyan Turu ve Kaplumbağa Sahili

18012018-031520-001

Marmaris Dalyan Turu ve Kaplumbağa Sahili çevrenin en gözde ve olmazsa olmazlarından birisidir. Marmaris Dalyan Turu ile Dünyaca meşhur iztuzu plajını (Caretta Caretta plajı),Sazlık içerisinde 1 saatlik tekne turuna katılma, kaya mezarları, ve Çamur havuzlarına katılma şansını kaçırmayın.

18012018-031520-002

2. Marmaris Jeep Safari

Marmaris Jeep Safari Turu ile Marmaris’in çevresindeki köyleri, kasabaları ziyaret ediyor aynı zamanda arazi sürüşü, su savaşları, Kızkumu plajı ve Turgut şelalesini ziyaret etme şansını elde diyorsunuz. 7’den 77’ye herkes için uygun olan Marmaris Jeep Safari turunuısrarla tavsiye ediyoruz.


1. Marmaris Tekne Turu

Marmaris Tekne Turu her sene olduğu gibi 2017 yılınında en popüler, en çok satan ve en çok tavsiye edilen Günlük turudur. Marmaris’e gelip tekne turuna katılmadan, çevrenin en gözde koylarını görmeden ve Dünyaca kristal sularında yüzmeden Marmaris’ten ayrılmak olmaz.