Marmaris Tatili

Yaz sezonunun 7 ay sürdüğü Marmaris, nisan ayının başından kasım ayının sonuna kadar birçok tatilciyi misafir etmektedir. Marmaris bölgesi birçok farklı otel konseptine ve birçok farklı günlük turlara ev sahipliği yapmaktadır. Farklı tatil beklentileri ve yaşam tarzlarına uygun bir Marmaris tatili bulabileceğiniz bölgede, her yaştan misafiri maksimum memnuniyet ve keyifli bir tatil geçirebilmesi sağlanmaktadır. Marmaris tatili için katılacağınız 4 günlük veya 7 günlük bir tatil ile bütün bir yılın stresini, yorgunluğunu ve birikimini bir solukta atabilirsiniz. Katıl paketlerine kısaca göz atmak isterseniz, kısa bilgilendirme ve linklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Marmaris 4 Gün Tatil Paketi;

En çok tercih edilen paketlerimizden birisi olan Marmaris 4 gün tatil paketi ile kısa ama eğlenceli bir yaz tatili için hazır olun. Bu tatil paketi içerisinde 3 gece 4 gün otel konaklaması ve birbirinden farklı 5 aktivite programı bir arada planlanmaktadır. Marmaris 4 gün tatil paketi içerisinde dahil olan aktiviteler ise tekne turu, jeep safari, tüplü dalış, şnorkel, mehtap turu ve barlar sokağı. Mehtap turu ve barlar sokağı aktiviteleri gece etkinlikleri olarak düzenlenmekte ve promosyon olarak tatil paketine dahil edilir.

Marmaris 5 Gün Tatil Paketi;

Bu tatil paketi içerisinde 4 gece 5 gün otel konaklaması ve birbirinden farklı 5 aktivite programı bir arada planlanmaktadır. Marmaris 5 gün tatil paketi içerisinde aktiviteler; Çiftlik Tekne Turu, Jeep Safari, Su parkı, Mehtap turu ve Barlar Sokağı Mehtap turu ve barlar sokağı aktiviteleri gece etkinlikleri olarak düzenlenmekte ve promosyon olarak tatil paketine dahil edilir.

Marmaris Aksiyon Tatil Paketi;

Kısa fakat bol eğlenceli bir paket arayan misafirlerimize tavsiye ettiğimiz bu tatil paketi içerisinde 4 gece 5 gün otel konaklaması ve birbirinden farklı 5 aktivite programı bir arada planlanmaktadır. Her gün için bir hatta iki aktivite bir arada düzenlediğimiz Marmaris aksiyon tatil paketi içerisinde aktiviteler; Korsan tekne turu, At safari, Buggy safari, Tüplü dalış, Şnorkel, Mehtap turu ve Barlar sokağı aktiviteleri gece etkinlikleri olarak düzenlenmekte ve promosyon olarak tatil paketine dahil edilir.

Marmaris Fırsat Tatil Paketi;

Aktivitesi az bir haftalık tatil paketi arayan misafirlerimiz için ideal Marmaris tatil paketi. Bu tatil paketi içerisinde 6 gece 7 gün otel konaklaması ve birbirinden farklı 4 aktivite programı bir arada planlanmaktadır. Marmaris fırsat tatil paketi içerisinde aktiviteler; Dalyan tekne turu, Jeep safari, Mehtap turu ve Barlar sokağı aktiviteleri gece etkinlikleri olarak düzenlenmekte ve promosyon olarak tatil paketine dahil edilir.

Marmaris 7 Gün Tatil Paketi;

Ekonomik ve bol eğlenceli bir haftalık Marmaris tatil paketi sizi bekliyor. Bu tatil paketi içerisinde 6 gece 7 gün otel konaklaması ve birbirinden farklı 7 aktivite programı bir arada planlanmaktadır. En çok tercih edilen günlük turları bir araya getirerek hazırladığımız Marmaris 7 gün tatil paketi içerisinde aktiviteler; tekne turu, jeep safari, dalyan turu, tüplü dalış, şnorkel, mehtap turu ve barlar sokağı aktiviteleri gece etkinlikleri olarak düzenlenmekte ve promosyon olarak tatil paketine dahil edilir.

Marmaris Multi Tatil Paketi;

Marmaris’te bulunan en dolu paketlerimizden birisi olan Marmaris multi tatil paketi içerisinde 6 gece 7 gün otel konaklaması ve 9 aktivite programından oluşmaktadır. Dopdolu ve bol eğlenceli bir Marmaris tatil paketi sizi bekliyor. Marmaris Multi tatil paketi içersinde bulunan aktiviteler ise; tekne turu, jeep safari, dalış turu, şnorkel turu, rafting turu, at safari, buggy safari, korsan tekne turu, barlar sokağı.

Marmaris Tatili içerisinde bulunan otellerimiz ise;

  • Moni hotel, açık büfe kahvaltı dahil konaklama olarak hizmet vermektedir.
  • Alkan hotel, açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği dahil konaklama hizmeti vermektedir.
  • Sesin Hotel, her şey dahil konaklama olarak hizmet vermektedir.

Otellerimize alternatif otel seçenekleri bulunmaktadır. Marmaris tatil paketleri için farklı otellerden sizin için en ideal konsepti seçebilirsiniz. Seçeceğiniz Marmaris tatili içerisinde değişiklik yapma şansınız her daim bulunuyor, aktivitelerde değişiklik, tarihlerde, kişi sayısında, otel konaklamasında farklı çözümler yaratabilirsiniz. Tatil paketleri genel olarak 2 kişilik katılım olarak planlanmaktadır. Bu durum otel odalarının iki kişilik olmasından kaynaklanır. Tek kişi katılımda otel konaklamasından kaynaklanan fiyat farkı oluşmaktadır.

Marmaris hakkında çokça bilinmeyen bilgiler;

Geçmişten günümüze ülkemizin ve dünyanın en meşhur tatil beldelerinde birisi olan Marmaris, birçok tatilci ve seyahat ederin uğrak noktasıdır. Birçok arşivlenmiş belgede ülkemizin ilk tatil beldesi olarak gösterilen Marmaris, zaman içerisinde pilot uygulama bölgesi seçilmiştir. Ülkemizde uzun vadeli turizm amaçlı geliştirilmek, yenilenmek veya uygulamak istenilen yeniliklerin öncelikle Marmaris’te pilot bölge olarak denenmiş olması, bu bölgeyi diğer turizm bölgelerinde ayıran en önemli özelliğidir.

Bu nedenle birçok turizm bölgesini ziyaret eden tatilci ve seyahat severler, Marmaris’i hiçbir bölgeye benzetememektedir. Bu durum tatilcilerin olumlu yorumlarını ve tekrar tekrar Marmaris’i ziyaret etme nedenlerini açıklamaktadır. Turizmin birçok farklı kolunu ve alternatiflerini bulabileceğiniz Marmaris ve bölgesi zaman içerisinde kendini olumlu yönde geliştirmiştir. Doğa turizm, aktivite turizmi, Mavi yolculuk, yat turizm, konferans turizm, sağlık turizm, kamp turizm başlıca turizm kollarını bölgede bulabilirsiniz.