• tatilmarmarisde.com ailesi olarak Erken rezervasyon tatil kampanyası 2019 yaz sezonu erken rezervasyon dönemimiz 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren başlamaktadır. Firmamız, tatilmarmarisde turizm seyahat acentası bir TÜRSAB üyesi ve yasal faaliyet gösteren Limited Şirketi’dir. TÜRSAB “10974” belge numarası hizmet vermekteyiz. Arzu eden misafirlerimiz aşağıda paylaştığımız TÜRSAB ve TİCARET ODASI linkleri ile kontrol sağlayabilmektedir.
  • Erken rezervasyon tatil kampanyası 2019 dönemi kapsamında afişe ettiğimiz Marmaris tatil paketleri fiyatlarımız %25 erken rezervasyon indirimi ve %10 enflasyon ile mücadele indirimini bir arada içermektedir.
  • Kampanyamız dahilinde Marmaris tatil paketleri için konaklama otelimiz Oasis Hotel, 3 yıldızlı ve Marmaris merkezli otelimizde Kahvaltı dahil olarak konaklama gerçekleşmektedir. Otel değişikliği yapmak isteyen katılımcılarımız için ilave ücret durumu oluşacaktır.
  • Marmaris tatil paketlerimiz, otel konaklaması ve aktiviteleri bir arada sunmaktadır. Sabah kahvaltısı otelde açık büfe olarak ve tam günlük aktivitelerimizde öğlen yemeği servisimiz aktiviteler sırasında fiyata dahil olarak servis edilmektedir. Marmaris tatil paketi kampanyamız dahilinde akşam yemeği katılımcıya aittir (Fiyata dahil değildir)
  • Not: Arzu eden misafirlerimiz için her şey dahil otel konaklaması için fiyat teklifi sunabiliriz.
  • Marmaris tatil paketlerimiz için afişe ettiğimiz fiyatlarımız tüm sezonu kapsamaktadır. Herhangi bir periyod ya da tarih aralığı bulunmamaktadır. Kampanya dahilinde rezervasyonu gerçekleştirebilmemiz adına, katılımcılarımızın giriş ve çıkış tarihlerini firmamıza bildirmeleri gerekmektedir.
  • Kampanya dahilinde rezervasyon yaptıran misafirlerimiz tatile gelmeden 14 gün öncesine kadar rezervasyon tarihlerinde 1 kere olmak şartı ile tarih değişikliği yapabilme opsiyonuna sahiptir.
  • Firmamız, kampanya dahilinde bulunan tatil paketlerimiz için rezervasyon yaptırmak isteyen katılımcılarından toplam bedelin yarısını talep etmektedir. Katılımcı kalan ödemesini otele giriş esnasında tatilmarmarisde.com rehberine gerçekleştirebilir. Ön ödeme karşılığında katılımcıya E-mail ya da What’sApp uygulaması üzerinden detaylı rezervasyon formu göndermektedir. Ön ödemesi alınmayan rezervasyonlar geçerli değildir.
  • 1 Ocak 2019’dan itibaren Marmaris tatil paketlerine, 1 Şubat 2019’dan itibaren Fethiye ve Bodrum tatil paketlerimize erken rezervasyon yaptırabilirsiniz.
  • Firmamız, şeffaf ticaret anlayışı ve karşılık mağduriyeti engelleyebilmek adına kampanya ve tatil paketi detaylarını açık bir şekilde internet sayfasında sunmaktadır. Detaylı bilgi, soru yada görüşleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

tatilmarmarisde.com yasallığını kontrol etmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.