Tatil Paketleri 2019

Sizce de sıradan tatiller artık çok sıkıcı değil mi? Hep aynı yerlere gitmek, aynı şeyleri yapmak ya da hiçbir şey yapmadan bütün gün bir şezlongun üzerinde etrafa boş boş bakmak yerine tatil paketleri 2019 e göz atın. Size de artık çok SIKICI gelmiyor mu? Aktivite tatil paketleri gibi farklı ve çok daha eğlenceli bir şeyler denemek istemez misiniz? Yoksa siz kendini bol yıldızlı otele kapatanlardan mısınız? Parasını verdim kardeşim! Bütün gün yemekte yerim, içkimi de içerim ayrıca animasyonlarda var yahu hiç olmadı havuza girerim ve bütün gün eğlenirim diyenlerden misiniz? O zaman makalenin devamını okumanıza hiç gerek yok çünkü biz artık bu tarz tatil yapmıyoruz.


Bundan sonra dolu dolu tatil yapmak ve hayatı yaşamak isteyen herkezi Aktivite tatil paketi programlarına bekliyoruz. Yeni yerler keşfetmek, farklı tecrübe sahibi olmak, bol bol eğlenip, yeni insanlarla tanışmak en keyifli ve en yeni yolu Aktivite tatil paketleri ile tatile çıkmak. Hem uygun fiyatlar ile tatil yapmak hem de deli gibi eğlenme zamanı geldi. Düşünsenize 1 haftalık tatil paketi içerisinde 3 – 4 yıldızlı otelde konaklama ayrıca her gün için farklı bir Marmaris günübirlik turu ve sabah, öğlen, akşam yemekleri de dâhil ayrıca bütün hepsi için ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini daha tatile çıkmadan biliyorsunuz. Size sadece katılmak ve eğlenmek kalıyor geriye kalan her şeyi sizin için organize ediyorlar. Aktiviteli tatil paketleri için en iyi adres tatilmarmarisde.com internet sayfası. Buradan sizin için en uygun olan ve hayalini kurduğunuz tatil paketini seçebiliyorsunuz ayrıca arzu ederseniz kendi tatil paketinizi kendinizde oluşturabiliyorsunuz.


tatilmarmarisde.com’un hazırladığı tatil paketleri 2019 listesine bir göz atalım.

Marmaris multi tatil paketi toplamda 7 gün ve birinden farklı 9 aktivite programından oluşuyor. En dolu tatil paketi olan ve dolu dolu 1 hafta geçirmek isteyen misafirlerimiz için ideal 4 yıldızlı otelde konaklama imkanı ayrıca sabah, öğlen ve akşam yemekleri dahil olan Marmaris multi tatil paketi içindeki aktiviteler ise; Jeep Safari, Rafting, Tekne Turu, At Safari, Atv Safari, Tüplü Dalış, Şnorkel, Suparkı, Mehtap Turu ayrıca arzu eden misafirler için Barlar Sokağına ücretsiz servisi de mevcuttur.


Marmaris aksiyon tatil paketi toplamda 4 gün ve birinden farklı 6 aktivite programından oluşuyor. Kısa tatil programı yapan misafirlerimiz için idealdir. 4 yıldızlı otelde konaklama imkanı ayrıca sabah, öğlen ve akşam yemekleri dahil olan Marmaris aksiyon tatil paketi içerisindeki aktiviteler ise; Rafting, Atv Safari, Tüplü Dalış, Şnorkel, Suparkı, Mehtap turu ayrıca arzu eden misafirler için Barlar Sokağına ücretsiz servisi de mevcuttur.


Marmaris ekonomik tatil paketi toplamda 7 gün ve birinden farklı 7 aktivite programından oluşuyor. 3 yıldızlı otelde konaklama imkanı ayrıca sabah kahvaltı ve öğlen yemekleri dahil olan Marmaris ekonomik tatil paketi içerisindeki aktiviteler ise; Tekne Turu, Jeep Safari, Dalyan turu, Tüplü Dalış, Şnorkel, Suparkı, Mehtap turu ayrıca arzu eden misafirler için Barlar Sokağına ücretsiz servisi de mevcuttur.


Marmaris ekonomik 4 Gün tatil paketi ise 3 yıldızlı otelde ve oda + kahvaltı konaklama imkânı sunuyor. Toplamda 4 gün ve birinden farklı 5 aktivite programından oluşuyor. Bu tatil paketimizde sabah ve öğlen yemekleri dâhildir. Marmaris ekonomik 4 gün tatil paketindeki aktiviteler ise; Tekne Turu, Jeep Safari, Tüplü Dalış, Şnorkel, Mehtap turu ayrıca arzu eden misafirler için Barlar Sokağına ücretsiz servisi de mevcuttur.


Diyelim ki sizin için en uygun olan tatil paketini bulamadınız. O zaman en güzeli Kendi Tatilini Oluştur kısmından nasıl bir tatil hayal ediyorsanız, onu kendiniz planlayacaksınız ve tatilmarmarisde.com ekibi sizin için en uygun fiyat teklifini hazırlayacak. Şimdiden iyi tatiller.