itibaren ₺600
Kontrol Et

Akyaka Marmaris Tekne Turu

Derecelendirilmemiş
Süre

10:00 - 16:00

İptal

1 güne kadar

Kontejyan

Sınırsız

Diller

İngilizce, Türkçe

Akyaka Marmaris Tekne Turu

 

Akyakadaki tatiliniz süresinde alternatif bir tekne turu yapmak isterseniz, sizi Marmaris tekne turuna davet ediyoruz. Dünyaca ünlü Marmaris koylarını ve çevresini keşfetmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Marmaris merkezinden hareket eden teknelerimizde toplamda 5 – 6 farklı koyda yüzme molası, her şey dahil konsepti ile sınırsız içecek ve öğlen yemeği hizmetimiz bulunmaktadır. Akyaka Marmaris Tekne Turu için sizi Marmaris’te bulunan ofisimize bekliyoruz.

Marmaris tekne turu sadece öğlen yemekli ya da her şey dahil olarak 2 farklı alternatif sunmaktadır. Öğlen yemekli tekne turuna katılmak isteyen misafirlerimiz gün içerisinde içeceklerini ek ücret karşılığı temin edebilmektedir. Marmaris her şey dahil tekne turu ise öğlen yemeği ve gün boyu sınırsız içecekleri kapsamaktadır. Tekne turu sırasında ziyaret ettiğimiz koylarr ise; Yeşil deniz koyu, Cennet adası, Akvaryum koyu, Fosforlu mağara, Amos ve Turunç koyudur. Marmaris yoğun bir tatil beldesi olup, Marmaris tekne turu ise en çok tercih edilen aktivitelerden birisidir. Tekne turu için en az bir gün önce rezervasyon yapmanız gerekmektedir.

 

Marmaris Tekne Turu İçin Önemli Bilgilendirme

Akyaka merkezinden, Marmaris’teki tekne turuna katılmak için maalesef servisimiz bulunmamaktadır. Bu tekne turuna katılmak isteyen misafirlerimiz çoğunlukla toplu taşıma veya kendi araçları ile Marmaris merkezinde bulunan ofisimize gelmeyi tercih etmektedir. Ofisimizin çevresinde bulunan araç park yerlerine rahatlıkla park ederek, Marmaris tekne gezisine katılabilir ve gün sonunda Marmaris merkezini ya da Marmaris çevresini gezme şansını elde edebilirsiniz. Ofisimizin konumunu için iletişime geçebilirsiniz. DİKKAT! Marmaris tekne turu için son dakika gelen veya Marmaris limanında bulunan teknelerden birisine binmeyi düşünen katılımcıları uyarmak isteriz ki, limanda sona kalan tekneler çoğu zaman eski ve bakımsız tekneler ya da dolmuş mantığı çalışan, kapasite aşımı yaparak limandan ayrılan teknelerdir. Kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmek isteyen herkesi tekne turumuza bekliyoruz.

Daha Fazlasını Görüntüle

Ek Bilgiler

 • Tekne turu için en az bir gün önce rezervasyon yapmanız gerekmektedir.
 • Günlük turlar Akyaka'ya en yakın lokasyon olan Marmaris'te düzenlenmektedir. Akyaka merkezinden, Marmaris’teki tekne turuna katılmak için maalesef servisimiz bulunmamaktadır.
 • Günlük turlara katılmak isteyen misafirlerimiz Marmaris'te bulunan ofisimize kendi araçları ile tur saatinde gelmek durumundadır. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

Tura Başlama

Marmaris limanından saat 10:00 da hareket eden teknemiz öncelikle Marmaris limanı çevresinden dolaşarak misafirlerin, Marmaris ve çevresinin doğal güzelliğini ayrıca kentsel yapısını deniz üzerinden keşfetmelerini sağlamaktadır. Teknemizin üst katında müzik eşliğinde güneşlenebilir ya da alt katta bulunan restoran bölümünde oturarak manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. İlk durağımız ve yüzme molası ise Marmaris'in tam karşısında bulunan Cennet adasıdır. Yüzme molaları yarım saat olarak planlanmaktadır. Cennet adasından sonraki durağımız ise kristal ve masmavi denizi ile adeta kendisine hayran bırakan Akvaryum koyudur.

Kumlubük - Turunç Turu ve Yemek

Sonrasında ise öğlen yemeğini servis ettiğimiz Kumlubük koyu ve burada yarım saat yüzme molası veriyoruz. Ardından Turunç köyüne gidiyoruz. Teknemiz Turunç'ta 1 saat mola vermektedir. Arzu ederseniz tertemiz sahilinden denize girebilir ya da Turunç köyünde bulunan hediyelik eşyacıları, pazarı ve köyü gezerek vakit geçirebilirsiniz.

Yeşil Deniz Koyu

Son yüzme molası ise Yeşil deniz koyu ve yarım saat yüzme molasıdır. Arzu eden misafirlerimiz burada şnorkel yapabilir ya da sahile kadar yüzerek karaya çıkabilirler. Yeşil denize kara yolu olmadığı için eşsiz doğal güzelliği hiçbir zaman bozulmamıştır.

Geri Dönüş

Marmaris tekne gezisi, son yüzme molasının ardından İçmeler üzerinden Marmaris limanına geri dönmektedir. Geri dönüş yolunda teknemizde animasyon ve eğlence düzenlenmektedir. Teknemiz Marmaris limana yanaştığında, ofisimize geri dönüş servisimiz mevcuttur, geri dönüş servisi ve servisin yeri hakkında bilgiyi teknedeki görevlilere danışabilirsiniz.

 • Gün boyu sınırsız içecekler
 • Öğlen yemeği
 • Yüzme ve Şnorkel ekipmanı
 • Sigorta
 • Hotelden alınış
 • Hotele geri bırakma
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • Alkollü içecekler
 • Öğlen yemeği harici yiyecek siparişi

Günlük Tur
Tekne Turu

Akyaka Günlük Turlar

İngilizce
Türkçe

Günlük Tur'un Konumu

₺600

Information Contact

E-posta

info@tatilmarmarisde.com

Telefon

0552 241 94 93

Bunlarda da ilgini çekebilir