İçmeler Yamaç Paraşütü

0 (İnceleme Yok)
From: ₺2350
0
(0 inceleme)
Kontrol etmek
Süre

09:00 - 19:00

İptal

1 güne kadar

Kontejyan

Sınırsız

Diller

İngilizce, Türkçe

About this activity

İçmeler Yamaç Paraşütü

İçmeler’den Fethiye yamaç paraşütü heyecanına hazır mısınız? Henüz çok yeni olan bu extreme aktivitemiz ile ömür boyu unutamayacağınız bir tecrübe için sizleri bekliyoruz. Marmaris yamaç paraşütü aktivitesi, Fethiye babadağ’da yapılmaktadır. Bu aktivite ile Fethiye Ölüdenizi, Saklıkent kanyonunu ve Tlos antik şehrini gezme şansını elde ediyorsunuz. İçmeler yamaç paraşütü aktivitesi, Fethiye Babadağ’dan yapılmaktadır. İçmeler’den günübirlik Fethiye turu + yamaç paraşütü yapıyor ve gün sonunda İçmelere’e geri dönüyoruz. Tur programı kapsamında Ölüdeniz ve Saklıkent ziyaret edilmektedir. Heyecanlı dakikalar, adrenalin ve özgürlük vadeden dakikalar yaşamak, yeryüzünün ve doğanın renklerini kuş bakışı izlemek ve ömür boyu unutamayacağınız kalite vakit geçirmenin en eğlenceli yolu İçmelere Yamaç Paraşütü aktivitesidir. İçmelere yamaç paraşütü aktivitesine katılmak için tecrübeli olmanıza gerek yoktur, lisanslı pilotlar eşliğinde Fethiye Babadağ’dan yaptığımız bu aktivite için İçmeler’den haftanın belirli günlerinde günübirlik tur düzenlemekteyiz. İçmelere yamaç paraşütü ile Fethiye Ölüdeniz bölgesini, Saklıkent kanyonunu ve Babadağ’dan yamaç paraşütü aktivitesini bir arada paket olarak düzenliyoruz.

 

İçmelere yamaç paraşütü kimler yapamaz

 • Yükseklik korkusu olan, kalp rahatsızlığı, sara ve astım hastası olanlar ile hamileler yamaç paraşütü yapamaz.
 • 40 kilonun altındaki ve maksimum 110 kg üzerindeki katılımcılar yamaç paraşütü yapamazlar.
 • 18 yaşının altındaki katılımcılar aile fertlerinden izin yazısı almadan katılamazlar.

Ek Bilgiler

 • Yükseklik korkusu olan, kalp rahatsızlığı, sara ve astım hastası olanlar ile hamileler yamaç paraşütü yapamaz.
 • 40 kilonun altındaki ve maksimum 110 kg üzerindeki katılımcılar yamaç paraşütü yapamazlar.
 • 18 yaşının altındaki katılımcılar aile fertlerinden izin yazısı almadan katılamazlar.
 • Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor.

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

 • Hotelden alınış
 • Hotele geri bırakma
 • Yamaç paraşütü
 • Fethiye turu
 • Öğlen yemeği
 • Rehberlik Hizmeti
 • Sigorta
 • Fotoğraf ve video
 • İçecekler
 • Öğlen yemeği harici yiyecek siparişi
 • ZIPLINE, BUNGEE JUMPING, RINGO RAFTING vb etkinlikler

Güzergah

İçmeler'den sabah sizi servisimiz ile alıyoruz. Yaklaşık 30 dakikalık mesafede bulunan kahvaltı tesisimizde sabah kahvaltısı molası veriyoruz. Sabah kahvaltısı açık büfe olarak servis edilmektedir.

Fethiye'ye vardığımızda ilk durağımız Ölüdeniz. Ölüdeniz’e vardığımızda Yamaç paraşütü yapacaklar ile yapmak istemeyenleri iki farklı gruba ayırıyoruz. Yamaç paraşütü yapmak istemeyen misafirlerimizi Dünyaca ünlü Blue Lagoon olarak adlandırdığımız Ölüdeniz milli parkını ziyaret edebiliyor. Yamaç Paraşütü için rezervasyon yapanlar ise farklı araç ve eğitmen pilotlar eşliğinde Babadağ’ın zirvesine yolcu ediyoruz. Zirveye çıkıldığında uçuş için gerekli hazırlıklar yapılıyor ve yamaçtan atlama yapılıyor. Uçuş süresi ortalama 30 dakika sürmektedir.

Ölüdeniz plajına iniş yaptığınızda ise serbest zaman molası verilmektedir. Arzu eden misafirlerimiz burada denize girerken, bazıları ise Ölüdeniz'i keşfetmeye çıkmaktadır.

Ölüdeniz’ den ayrıldıktan sonra ise Saklıkent’e geçiyoruz. Burada Kanyon giriş ücreti fiyata dahildir. Birçok misafirimiz kanyon gezisini tamamladıktan sonra burada bulunan "ZIPLINE, BUNGEE JUMPING, RINGO RAFTING" vb. gibi etkinliklere de ek ücret karşılığı katılabilirler. Öğlen yemeği molası Saklıkent’te verilmektedir.

Saklıkent molasının ardından Tlos Antik Şehrine kısa bir ziyaret gerçekleştiriyoruz. İçmeler'den Fethiye yamaç paraşütü aktivitesi saat 19:00 - 19:30 civarı sona ermektedir. İçmeler'e geri döndüğümüzde sizi tekrar otelinize geri bırakıyoruz.

Dil

İngilizce
Türkçe

Sıkça Sorulan Sorular

Yamaç paraşütü, sıra dışı aktiviteler sınıfında yer almaktadır. Gerekli tüm emniyet önlemleri alınarak yapılmaktadır. Lisanslı eğitmenler eşliğinde yapılan bu spor aynı zamanda yedek paraşüt ile gerçekleştirilir. Yamaç paraşütü doğası gereği tehlike bir spor dalıdır fakat tehlikeli sporlar listesinde 23. Sırada yer almaktadır. Futbol ise tehlike sporlar listesinde 7. dalda yer almaktadır.

Yamaç paraşütü en fazla 2 kişi yapılmaktadır. Bir lisanslı eğitmen ve katılımcı olarak uçuş yapılır.

Yamaç paraşütü aktivitesi kişiye özel bir aktivitedir ve önceden yeriniz ayırılır ve lisanslı eğitmen sizin için hazır bekler. Sınırlı sayıda katılımcı için düzenlediğimiz bu aktivite için rezervasyon yapıp sonradan tura katılmaktan vazgeçer, sabah geç kalır ya da son dakikada yamaç paraşütü yapmak istemezseniz ödeme yapmış olduğunuz rakam iade yapılmaz.

Sadece yamaç paraşütü için rezervasyon yapabilirsiniz fakat Ölüdeniz’de bulunan buluşma noktasına transferinizi kendiniz yapmanız gerekecektir.

Bir kişi sadece Fethiye turu için rezervasyon ve bir kişi yamaç paraşütü dahil Fethiye turu rezervasyon yapabilir.

Günlük Tur'un Konumu

From: ₺2350

Information Contact

E-posta

info@tatilmarmarisde.com

Telefon

0552 241 94 93