Marmaris Her Şey Dahil Tekne

0 (İnceleme Yok)
From: ₺950
0
(0 inceleme)
Kontrol etmek
Süre

09:00 - 16:00

İptal

1 güne kadar

Kontejyan

Sınırsız

Diller

İngilizce, Türkçe

About this activity

Marmaris Her Şey Dahil Tekne

Marmaris her şey dahil tekne turu, Mavi bayrak ve temiz deniz projelerinden tam not alan Dünyanın ve ülkemizin en en gözde koylarını keşfetmek, yüzmek ve güneşlenmek istemez misiniz Marmaris her şey dahil tekne turu mükemmel bir gün geçirmeye davetlisiniz. Marmaris her şey dahil tekne turu ile normal Marmaris tekne turu ile aynı istikamete gitmektedir. İki tur arasındaki tek fark her şey dahil tekne turu ile gün boyunca SINIRSIZ alkollü ve alkolsüz içecek servisidir. Bir çok kişinin gözdesi olan her şey dahil tekne turu ile Marmaris çevresindeki eşsiz kumsallarda yüzebilir, sınırsız meşrubat ya da alkollü içecek tüketebilir aynı zamanda teknelerde düzenlenen animasyonlara katılabilirsiniz. Tekne turumuz öğle yemeklidir ve ücrete dahildir.

 

Neden Marmaris Tekne Turu

Neden Marmaris Tekne Turu en çok tercih edilen günlük aktivite sorusunun birçok cevabı bulunuyor.

 • Marmaris’in yakın çevresinde bulunan ve çoğunlukla araç yolu bulunmayan eşsiz noktaları ziyaret ettiği için birçok tatilci tarafından tercih edilmektedir.
 • Fiyat ve fiyat karşılığında alınan hizmeti birçok tatilci için tercih nedeni olmaktadır.
 • Marmaris’te 12 km sahil şeridi bulunmaktadır. Sahil şeridinde halk plajı, özel plajlar ve lüks hizmet sunan konsept mekanlar bulunmaktadır. Fakat bütün gün boyunca aynı yerden denize girmek ya da tekne turundan çok daha maliyetli olduğu için tekne turu tercih edilmektedir.
 • Tatili ve günü daha eğlenceli, renkli ve farklı insanlarla sosyal geçirmenin en kolay yolu Marmaris tekne turu

 

Marmaris her şey dahil tekne turu detayları

Otelden alınış; Marmaris, İçmeler ve Armutalan bölgelerinden tura katılacağınız gün otelinizden ya da bulunduğunuz lokasyondan sizi servisimiz ile alıyoruz. Limanda bulunan teknemize ücretsiz olarak servisinizi yapıyoruz.

Hareket ve koylar; Teknemiz limandan sabah 10:00 ile 10:15 arasında ayrılmaktadır. Sınırlı kapasite ve katılımcı sayısı ile düzenlediğimiz tekne turumuz sırasıyla; Cennet adası, Akvaryum koyu, Fosforlu (dilek) mağarası, Kumlubük koyu, Turunç, Yeşil deniz koylarında yüzme molası vermektedir.

Mola süreleri; Ziyaret ettiğimiz her bölgede 30 dakika yüzme molası verilmektedir. Turunç köyünde 1 saat karaya yanaşıyoruz. Arzu ederseniz, çarşı pazar gezebilir ya da eşsiz Turunç sahilden denize girebilirsiniz.

Tekne özellikleri; Tur teknemiz 2 katlı olup, alt katı restaurant bölgesi ve üst katı şezlong bölgesi ve dans pisti olarak tasarlanmıştır. Teknenin üst katındaki Şezlonglarda uzanabilir ya da alt katındaki masalarda oturup eşsiz güzellikteki koy manzaralarını seyredebilirsiniz. Tekne turu sırasında köpük partisi, eğlence ve animasyonlarda düzenlenmektedir.

Geri dönüş; Teknemiz Marmaris limanına geri döndüğünde ise sizi servislerimiz ile tekrar otelinize ya da alındığınız noktaya geri bırakıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz günün geri kalan kısmını Marmaris merkezi, Marmaris limanı ve Marmaris kalesini ziyaret ederek geçirebilirler.

Ek Bilgiler

 • Tekne turumuz belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.
 • Marmaris her şey dahil tekne turu için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tekne turu biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.
 • Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve tekneye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.
 • Teknemiz Marmaris limanına geldiğinde lütfen tekne görevlilerinden geri dönüş servisi hakkında bilgi alınız.

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

 • Hotelden alınış
 • Hotele geri bırakma
 • Gün boyu sınırsız Alkollü içecekler
 • Gün boyu sınırsız meşrubat içecekler
 • Öğlen yemeği
 • Yüzme ve Şnorkel ekipmanı
 • Sigorta
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • Alkollü içecekler
 • Öğlen yemeği harici yiyecek siparişi

Güzergah

Marmaris, İçmeler ve Armutalan bölgelerinden tura katılacağınız gün otelinizden ya da bulunduğunuz lokasyondan sizi Sabah 09:30’da servis ile alıyoruz. Limanda bulunan teknemize ücretsiz olarak servisinizi yapıyoruz.

Teknemiz limandan sabah 10:00 ile 10:15 arasında ayrılmaktadır. Sınırlı kapasite ve katılımcı sayısı ile düzenlediğimiz tekne turumuz sırasıyla; Cennet adası, Akvaryum koyu, Fosforlu (dilek) mağarası, Kumlubük koyu, Turunç, Yeşil deniz koylarında yüzme molası vermektedir. Teknenin üst katındaki Şezlonglarda uzanabilir ya da alt katındaki masalarda oturup eşsiz güzellikteki koy manzaralarını seyredebilirsiniz. Tekne turu sırasında köpük partisi, eğlence ve animasyonlarda düzenlenmektedir.

Ziyaret ettiğimiz her bölgede 30 dakika yüzme molası verilmektedir. Turunç köyünde 1 saat karaya yanaşıyoruz. Arzu ederseniz, çarşı pazar gezebilir ya da eşsiz Turunç sahilden denize girebilirsiniz. Öğle yemeğinde teknenizde barbekü yapıyoruz ve fiyata dahildir. Teknemizde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi (soyunma kabini, duş, WC gibi) rahatlıkla bulabilirsiniz.

Turunç molamızdan sonra yeşil deniz koyunda yüzme molası veriyoruz ve İçmeler üzerinden Marmaris'e geri dönüş yapıyoruz. Teknemiz Marmaris limanına geri döndüğünde ise sizi servislerimiz ile tekrar otelinize ya da alındığınız noktaya geri bırakıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz günün geri kalan kısmı Marmaris merkezinde, çarşı içinde ya da Marmaris limanı ile Marmaris kalesini ziyaret ederek geçirebilirler. Teknemiz Marmaris limanına geldiğinde lütfen tekne görevlilerinden geri dönüş servisi hakkında bilgi alınız.

Dil

İngilizce
Türkçe

Günlük Tur'un Konumu

From: ₺950

Information Contact

E-posta

info@tatilmarmarisde.com

Telefon

0552 241 94 93